Проекти будинків – адаптація шаблону або авторська розробка

Навіть типові багатоповерхівки в міському мікрорайоні можна урізноманітнити за допомогою різних планувань, висотності та дизайну. Для індивідуального будівництва простору для творчості набагато більше: авторські проекти будинків і котеджів від провідних світових архітектурних бюро доступні у всесвітній мережі. Однак в реальності будь-який проект під будівництво будинку вимагає адаптації під реальні умови ландшафту, форми та розмірів ділянки, грунтів, рози вітрів, віддаленості від комунікацій, містобудівних норм і десятків найбільш непередбачуваних факторів.

Проекти каркасних будинків від КБК

Каркасні будинки – один із найбільш економних варіантів довговічного енергоефективного будинку знаходяться зараз на піку популярності в Україні завдяки своїм відмінним теплоізоляційним властивостям, економічним експлуатаціям та швидкістю здачі в експлуатацію.

Карпати Буд Каркас за свою багаторічну практику розробили не одну сотню найрізноманітніших проектів будинків під ключ, котеджів та заміських особняків, комерційних об’єктів і церков, зведених за каркасною технологією. Власна виробнича база дозволяє втілювати в життя найоригінальніші задумки наших архітекторів.

Наші будинки під ключ, проекти і ціни будівельних робіт досить демократичні та доступні.

При наявності власної будівельної бригади замовник отримує на руки тільки проект будинку, ціна включає архітектурне рішення і повний інженерний розрахунок майбутньої конструкції.

Проекти одноповерхових будинків

Справжня розкіш – це володіння великим будинком без сходів і надбудов. Таким багатством володіють власники великих ділянок, які не зацікавлені у великому городі і саду. Наші розробки зацікавлять шанувальників просторих апартаментів в стилі лофт або хай-тек і любителів затишних котеджів в стилі прованс або кантрі.

Проекти двоповерхових будинків

Двоповерхові будівлі – найпопулярніший варіант будівництва будинків під ключ. Проекти особняків та котеджів на два поверхи з підвалом складають близько 70% від загального числа замовлень. Нашими фахівцями розроблені ергономічні розробки будинків в англійському, і скандинавському стилі.

Проекти будинків з мансардою

Романтичні мансарди давно перетворилися з притулку сиріт в розкішні апартаменти для дітей та молоді. У мансардах створюють ігрові кімнати, творчі майстерні та фотостудії, ательє і конструкторські бюро.

Проекти будинків з гаражем

Наші розробники врахували сучасні тенденції і зростання кількості автомобілів в українських сім’ях. Розроблено варіанти будинків з вбудованим гаражем на першому поверсі, в нульовому рівні і в якості окремої стильної будівлі.

Проекти будинків з брусу

Складність конструктивного рішення будинків з шліфованих колод врахована в наших розробках, які пройшли перевірку при будівництві будинків. Проекти враховують особливості навантажень на несучі балки, вимоги протипожежної безпеки та вимоги з енергозбереження. Наші будинки з брусу, проекти і ціни порадують прихильників класичного дерев’яного зодчества своїми оригінальними деталями та невисокою вартістю.

Від проекту до ключа

Карпати Буд Карскас – компанія, яка забезпечує повний будівельний цикл:

  • проекти розробляються нашими архітекторами і адаптуються під конкретні умови замовника;
  • ми забезпечуємо контроль заготівлі деревини та виготовляємо всі конструкції на власному високотехнологічному виробництві;
  • наші фахівці проводять заливку фундаменту, складання конструкції, всі роботи по підключенню комунікацій, теплоізоляції і опаленню будівлі;
  • ми забезпечуємо всі види зовнішніх і внутрішніх опоряджувальних робіт.