Канадський будинок під ключ

Будівництво будинків за канадською технологією під ключ – це можливість отримати якісне житло в короткі терміни і за відносно невисоку плату. Вони багато років прикрашають вулиці будинків по всьому світу і в останні роки знаходять все більшу популярність в нашій країні.

Якщо виникла потреба в будівництві житлового будинку для сім’ї – варто звернути увагу на проекти споруд за каркасною технологією під ключ. До їх позитивних особливостей також можна віднести:

 • низьку теплопровідність, від якої потерпають в високому рівні заощадження тепла;
 • економію простору за рахунок товщини стін і можливість добудови;
 • сейсмостійкість (будинки, виконані за каркасною технологією, володіють відмінною стійкістю до землетрусів, ураганів);
 • екологічність (всі використані матеріали безпечні для людини і навколишнього середовища);
 • естетичність (будь-яка споруда відрізняється привабливим зовнішнім виглядом).

Етапи будівництва канадського будинку

Будівництво будинку за канадською технологією під ключ складається з наступних етапів:

 • Проектування. При створенні проекту архітектори враховують побажання замовника, такі як площа і кількість поверхів, зовнішній вигляд будівлі. Також увага приділяється особливостям грунту, наявності комунікацій, використання оздоблювальних матеріалів.
 • Укладення договору на будівництво канадського житла під ключ. Перш, ніж приступити до реалізації проекту, складається кошторис на необхідний матеріал і роботи, відбувається узгодження і підписання договору про співпрацю між компанією та клієнтом.
 • Облаштування фундаменту, монтаж каркаса з обшивкою ОСБ плитою, облаштування покрівлі.
 • Прокладка комунікацій, в тому числі електрифікація, газифікація, облаштування систем каналізації та водовідведення.
 • Утеплення поверхонь.
 • Установка вікон і дверей.
 • Проведення зовнішніх і внутрішніх опоряджувальних робіт.

Де подивитися проекти і ціни канадських будинків під ключ

Канадські каркасні будинки під ключ – спеціалізація нашої компанії. Ми пропонуємо замовникам вже готові проекти канадського житла під ключ, адаптуємо їх під особливості ділянки або розробляємо індивідуальне планування з урахуванням побажань замовників.

Ціна під ключ споруд за канадською технологією вказана у відповідному розділі на сайті. Замовникам пропонуються три варіанти на вибір в залежності від комплектації. Також під кожним типовим проектом вказана ціна канадського будинку під ключ із загальною площею і кількістю кімнат.

Будівництво житлового будинку за проектом «Затишний»

У нашу організацію звернувся замовник з проханням побудувати канадський будинок під ключ площею 75 м2 в с. Голосків Івано-Франківської області. Будівництво передбачало різні види робіт, починаючи з облаштування фундаменту і закінчуючи обшивкою вагонкою внутрішніх приміщень. Також передбачалися прокладка комунікацій та оздоблення фасаду.

Будівельниками нашої компанії був обладнаний стовпчастий фундамент, на який відразу ж після закінчення робіт монтувалися дерев’яна платформа перекриття і стіни самого будинку. Для каркасу використовувалася суха деревина хвойних порід, яка також попередньо пройшла вогне- та біозахист, що позначається на тривалості служби як самого дерева, так будинку в цілому. Зовні стіни каркасу обшиті осб плитою, що з’єднує між собою елементи каркаса.Фасад канадського будинку виконаний з таких матеріалів, як фальшбрус і декоративна штукатурка “баранчик”, які досить гармонійно поєдналися між собою.

Дах будівлі відрізняється простою двосхилою формою, тому цілком доцільним було використання такого матеріалу, як металочерепиця. Даному покрівельного матеріалу характерні естетичний зовнішній вигляд, широка гама кольорів і тривалий період експлуатації.

Зручне розташування кімнат, особлива атмосфера сприяють не тільки приємному проведенню часу і відпочинку після трудового дня, але і прийому гостей. Готова споруда повністю виправдовує назву проект «Затишний».

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити