Будівництво дачних каркасних будинків

Хоча дачна споруда відрізняється від будинків для постійного проживання часом експлуатації, кожному власнику хочеться, щоб вона мала естетичний зовнішній вигляд, була затишною і відповідала всім побажанням членів сім’ї.

Як буде виглядати дачний будиночок – вибирати власникам. Це може бути невелика будова для двох чоловік, якої достатньо, щоб переночувати під час виїзду на дачу. А може бути і великий будинок в два поверхи, з гаражем та сауною, просторою терасою, басейном, де можна добре відпочити у вихідні та під час відпустки з родиною або з друзями.

Проект каркасного дачного будинку можна вибрати вже готовий, звернувшись в компанію “Карпати Буд Каркас“. На нашому сайті представлені різні варіанти дачних будиночків, які вже експлуатуються окремими замовниками. При необхідності, будівництво каркасно-щитової дачі передбачає адаптацію під особливості певної ділянки. Але, найцікавішим варіантом є індивідуально розроблений проект, в якому враховуються будь-які уявлення клієнта про ідеальну дачі.

Яка вартість будівництва каркасної дачі

Ціна будівництва дачного будинку – питання, яке хвилює кожного забудовника. Перш ніж приступити до роботи, необхідно визначитися, з якого матеріалу він буде виконаний. Найбільш виграшним сьогодні є використання канадської технології будівництва, яка передбачає можливість зведення будівель будь-якого призначення.

Ціна дачного каркасного будинку під ключ залежить також від таких факторів:

 • Розташування ділянки, на якій будуть проводитися роботи.
 • Тип грунту на місцевості і кліматичні умови.
 • Складність проекту.
 • Замовником обраний вже готовий проект або є необхідність в розробці авторського задуму.

Зведення каркасного дачного будинку під ключ – один з напрямів діяльності компанії “Карпати Буд Каркас”. Побудовані нами дачі:

 • естетичні;
 • не вимагають постійного опалення;
 • при необхідності швидко прогріваються;
 • захищені від гнилі та пошкодження мікроорганізмами;
 • розраховані на термін експлуатації до 100 років.

Дані характеристики роблять канадські споруди популярними по всьому світу.

Будівництво будинку за проектом «Яр» недалеко від Львова

Даний будинок був побудований нами в 2015 р в Сокільниках, недалеко від Львова. Будівництво відбувалося на території дачного кооперативу. Замовник виявив бажання отримати дачний будинок і одночасно сауну, тому при виборі планування вирішено було зупинитися саме на проекті «Яр».

Компактний розмір і нетрадиційний зовнішній вигляд роблять проект ідеальним поєднанням дачного будинку та сауни, а великі тераси, які оточують будинок з двох сторін, зможуть практично використовуватися господарями в будь-який час року.

Будівництво дерев’яної дачі не обійшлося без деяких складнощів. Ділянка розташована в садовому товаристві і має досить незручний заїзд, тому доставка будівельних матеріалів була трохи проблематичною, але, це не зупинило роботи і замовлення було виконано вчасно.

Фундамент для будинку був обраний свайний, в процесі його облаштування використовувалися залізобетонні сваї. Дерев’яне перекриття під будинком утеплено мінеральною ватою.

Каркас будівлі був обшитий ОСБ плитою і потім прикрашений дерев’яним фальшбрусом. В якості покриття для даху була обрана металочерепиця товщиною 0,45 мм, а також робітники встановили всі необхідні аксесуари: снігорізи, систему водостоку, металеві планки. Вікна замовник монтував вже власними силами.

Здача об’єкту було виконана в термін, його власники отримали можливість насолоджуватися відпочинком на улюбленій дачі в будь-який час незалежно від сезону.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити