Недільна школа в місті Гадяч

Останнім часом при багатьох храмах будуються недільні школи, де діти отримують можливість з користю провести свій час, навчитися чомусь новому, корисному. Православна недільна школа заповнює прогалину в знаннях, які не можна отримати в звичайному державному навчальному закладі, і важлива для людей, які цікавляться духовними питаннями.

Недільна школа при храмі може бути для малюків або дорослих, так як і ті й інші мають потребу у вивченні практичного боку духовного життя. Зазвичай церковна громада не володіє великими сумами, але, маючи потребу в подібному закладі, шукає шляхи вирішення даного питання. Одним з таких рішень є каркасні технології, що дозволяють облаштувати будинок будь-якого призначення в короткі терміни.

Переваги будівництва недільної школи за канадською технологією

Як і при будь-якому будівництві, попередньо повинен бути складений план недільної школи, в якому враховується кількість майбутніх учнів, які кімнати ще, крім навчального класу, можуть знадобитися (трапезна, просторий зал, де будуть проходити репетиції і виступи, проглядатися фільми).

Проекти недільної школи будь-якої складності допоможуть скласти архітектори компанії “Карпати Буд Каркас“. Вони будуть виконані з урахуванням побажань громади і особливостей території, на якій планується зведення церковно недільної школи.

Будь-якому будинку, виконаному за канадською технологією, характерне:

  • Швидке зведення. Уже через кілька місяців недільна школа зможе прийняти в своїх стінах перших учнів.
  • Адекватна вартість. На відміну від будівель з цегли, моноліту і блоків каркасне будівництво, при якому використовується переважно деревина, обходиться замовникам істотно дешевше.
  • Енергоефективність. Використання в конструкції недільної школи утеплювачів і спеціальних вітро- і парозахисної плівок та мембран дозволяє постійно підтримувати в приміщенні комфортний мікроклімат, а натуральна деревина в інтер’єрі додає приміщенню затишку та природного тепла.

Будівництво недільної школи в Гадячі

У нашу компанію звернувся настоятель діючої церкви в місті Гадяч, Полтавської області із питанням облаштування на її території недільної школи. Для будівництва був обраний і адаптований під конкретні цілі проект «Розман». Тривалість проведення робіт склала 1 місяць та 3 дні.

Конструкція розташована на стовпчастому фундаменті і виконана з дерева на утепленій платформі. Зовнішнє оздоблення дитячої недільної школи: імітація брусу – було обране для архітектурного і естетичного поєднання з уже готовою церквою. Усередині стіни школи обшиті дерев’яною вагонкою.

На момент початку будівництва двір, на якому розташовується храм (побудований з Д-образної колоди), був повністю впорядкований і основним завданням будівельників було звести нову будівлю, намагаючись завдати якомога меншої шкоди ділянці. Зокрема, до початку будівництва на території, на якій згодом з’явилася недільна школа при церкві, росли троянди. Будівництво завершилося, а троянди продовжують рости далі – це є однією із важливих переваг каркасного будівництва, так як при проведенні робіт немає необхідності у використанні важкої техніки.
pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити