Каркасні дачні будинки

Хто не мріє про затишний дачний будиночок, куди можна приїхати відпочити на вихідні або під час відпустки, насолодитися єднанням з природою? Коли піднімається питання будівництва, розглядаються різні варіанти і нерідкі випадки, коли замовники вибирають каркасно-щитові дачі.

Канадські дачні будинки під ключ – це зручно і вигідно. Вони екологічні, а також відрізняються високим рівнем звуко- і теплоізоляції. Будівництво дачних каркасних будинків може займати всього пару місяців, в залежності від складності поставленого перед будівельниками завдання і загальної площі приміщення, тому замовникам не доведеться довго чекати, щоб відзначити новосілля.

Вартість каркасного дачного будинку

На відміну від житлового будинку, дача експлуатується не завжди, проте, кожен власник бажає, щоб вона була затишною і виглядала естетично. Одним з питань, які цікавлять замовників, є ціна дачного каркасного будинку під ключ. При цьому однозначної відповіді на нього немає, так як одним забудовникам потрібна проста невелика дачка 6 на 6, а іншим – велика дача з мансардою.

Якщо Вас цікавлять каркасні дерев’яні дачі, співробітники компанії «Карпати Буд Каркас» готові надати допомогу у вирішенні питання розробки і будівництва будівлі будь-якої моделі. Наші архітектори допоможуть розробити індивідуальний варіант побудови. Ціни на проекти дачних будиночків залежать від їх складності, а також особливостей ділянки, яка розглядається під майбутнє будівництво. При бажанні здешевити кінцеву вартість, замовнику можуть бути надані вже готові проекти дачних каркасних будинків.

Попередні ціни на каркасне дачне житло можна подивитися на сайті в розділі «Ціни», де вказана вартість за 1 м2 в залежності від комплектації будівлі. Також на сайті можна подивитися приклади вже експлуатованих будиночків, побудованих співробітниками компанії «Карпати Буд Каркас».

Де замовити недорогі дачні каркасні будинки під ключ

Займаючись не один рік будівництвом, ми здійснили мрії багатьох клієнтів. Завдяки канадській технології, наші замовники отримали затишні естетичні одноповерхові каркасні дачні будинки, які:

  • не потребують постійного опалення, швидко прогріваються навіть від каміна;
  • морозо- і теплостійкі, не піддаються гниттю;
  • захищені від ураження бактеріями і мікроорганізмами;
  • розраховані на тривалий термін експлуатації.

У нас можна замовити одноповерхові дачі за каркасною технологією, а також багатоповерхові особняки – в залежності від побажань. У порівнянні з іншими існуючими технологіями обходяться каркасні дачні будинки недорого, до того ж вони більш економні в експлуатації.

Будинок за проектом «Угринів»

У нашу компанію звернувся замовник з проханням побудувати заміський будинок, що складається з 2 спалень, кухні та ванної кімнати, з’єднаної з сауною, де можна буде відпочити самому і прийняти гостей. Місцем розташування споруди стало село Угринів, розташоване недалеко від Івано-Франківська. Роботи були здійснені комплексні, включаючи чистове зовнішнє і внутрішнє оздоблення.

Будівництво каркасного будинку почалося із закладки фундаменту в комбінованому варіанті (стовпчастий зі зворотнім засипанням і армованою монолітною стяжкою). Як матеріал для каркасу був використаний брус, оброблений захисним складом від гниття і руйнування мікроорганізмами. Стіни будівлі утеплені мінеральною ватою, яка відрізняється високими термоізоляційними властивостями.

Для зовнішнього оформлення стін, а також облаштування тераси був використаний дерев’яний фальшбрус, що надає споруді додаткові тепло і естетичність. В якості покрівельного покриття нами використовувалася металочерепиця, яка популярна серед забудовників завдяки доступній ціні і функціональності. Усередині будинок обшитий дерев’яним фальшбрусом, а зона кухні і ванної кімнати обшиті вологостійким гіпсокартоном і облагороджені керамічною плиткою.

Унікальна технологія дозволила звести даний каркасний будинок протягом 2 місяців і 3 тижнів, що значно швидше будівництва будинків з цегли чи блоків.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити