Будівництво дачного будинку

Одним з наших пріоритетів (звичайно крім безпосереднього будівництва) є максимальна популяризація дерев’яно-каркасної технології будівництва в Україні. Дачне будівництво житлових будинків за каркасною технологією стає все більш популярним в нашій країні за останні роки.

Ознакою цього є велика кількість замовників і позитивні відгуки наших клієнтів! Ми завершили вже десятки проектів будівництва садових будинків. Цього  разу “Карпати Буд Каркас” взялися за реалізацію дачного будинку по дерев’яно каркасній технології у Львівській області. Нами були побудовані дачі у Львівській області та в Україні – оскільки ми зводимо будинки в будь-якому регіоні.

Будівництво дачного будинку фото
Будівництво дачного будинку фото

Проекти та ціни будівництва дачних будинків

При будівництві дачних будинків в 2019 році найбільш вигідно використовувати канадську технологію. Реалізований нами дачний будинок, зацікавив ще одного замовника, який стежив за етапами будівництва на сайті, а також оглядав його безпосередньо на ділянці.

Був обраний гарний проект будівництва дачного будинку «Пауло». Це невеликий будинок з дуже продуманим плануванням. Вітальня, кухня 22,2 м 2, дві спальні кімнати 8,5 і 9 м2, санвузол 2,9 м2, тех.приміщення 2,8 м2 і відкрита тераса 10,5 м2. Ми займаємося будівництвом вже готових проектів, але можемо і створити унікальний проект будівництва дачного будинку на вимогу замовника.

Проекти та ціни будівництва дачних будинків фото
Проекти та ціни будівництва дачних будинків фото

Проекти дачних будинків під ключ

Ми виконали всі основні роботи, після чого приступили до фасадних робіт. Орієнтовний термін будівництва – 1,5 місяці. Роботи були завершені вчасно. Ще однією перевагою будівництва дачних будинків під ключ є швидкість зведення. Будівництво дачного будинку в 2019 не займе багато часу, готове житло можна отримати всього за кілька місяців. Більш точно порахувати ціну на дачний будинок і час його побудови допоможуть наші консультанти.

Проекти дачних будинків під ключ фото
Проекти дачних будинків під ключ фото

Недороге будівництво дачних будинків і котеджів

Незважаючи на погодні умови, наша команда вклалася в терміни, прописані в угоді. Це далеко не перша дача по канадській технології, побудована компанією «КБК». Великий досвід працівників, використання сучасної технології і якісних, простих матеріалів дали можливість запропонувати кращі ціни на будівництво дачних будинків під ключ. Дерев’яно каркасний будинок за проектом “Пауло” передано замовнику. Результат ви можете побачити на фото.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити