Канадський каркасний будинок

Канадський каркасний будинок, будівництво якого замовив наш новий клієнт – фахівець у сфері IT-технологій – є невеликим затишним приміщенням в сучасному стилі загальною площею 54 м². Саме такий проект канадського каркасного будинку вибрала молода сім’я, яка мріяла отримати власні апартаменти для гірського відпочинку в чудовому місті Славське.

Компактна будівля складається з вітальні, спальні, кухні-їдальні, передпокою, гардеробу, технічного приміщення і ванної. Його родзинкою стали дві тераси, що відкривають вид на гірський пейзаж одночасно з двох сторін. Компанія «КарпатиБудКаркас» має в асортименті кілька десятків готових до реалізації варіантів будинків, у нас є проекти на різний «смак і колір». Розміщений на мальовничій горі будинок виконаний за проектом, що носить її ім’я – «Погар».

Переваги канадських каркасних будинків

Будівництво за канадською технологією практикується в Україні порівняно недовго, але будівлі, зведені за цією технологією, користуються все більшим попитом серед забудовників. Ми маємо великий досвід в цій сфері і з кожним роком реалізуємо все більше каркасних будинків за канадською технологією під ключ. Головною особливістю таких будинків є наявність каркасу, що представляє основу для подальших будівельних робіт.

Каркасні споруди відрізняються функціональністю і енергоефективністю поряд з доступною ціною. Простота будівництва дозволяє здійснювати його, не вдаючись до допомоги великої будівельної техніки – важлива умова для жителів важкопрохідних гірських районів. Щоб потенційні замовники могли оцінити особливості будівництва за цим методом, ми викладаємо фото будівель і процесу їхнього зведення на сайті.

Як відбувається будівництво канадських будинків під ключ

Ціна каркасного канадського будинку перш за все залежить від обраної комплектації. Ми пропонуємо три варіанти: «Каркас», «Каркас +», «Будинок під ключ». Комплектація канадського будинку під ключ, яку вибрав замовник, має на увазі проведення всіх будівельних робіт, починаючи від створення фундаменту і, закінчуючи внутрішнім оздобленням стін.

Середній термін виконання такого проекту становить кілька місяців. Дана технологія будівництва дозволяє завершити будівництво всього за один сезон. Зокрема, невеликий будиночок за проектом «Погар» планувалося здати в експлуатацію через 2,5 місяці після початку будівельних робіт.

Канадська технологія будівництва каркасних будинків

В спектр робіт по здійсненню проекту канадського будинку увійшли наступні напрямки:

  • створення стовпчастого фундаменту з дерев’яною платформою;
  • зведення каркасу і стін;
  • будівництво даху з металочерепиці;
  • оздоблення фасаду вертикально розташованим фальшбрусом в кольорі «графіт»;
  • внутрішнього оздоблення приміщення.

На особливу увагу заслуговують вікна цього будинку – великі, панорамні, що відкривають приголомшливий вид на гори і візуально збільшують внутрішній простір кімнат. Щоб рами гармоніювали з кольором фасаду, вони були ламіновані під темне дерево – відмінний хід, що надає дому стильний вигляд.

В ціну під ключ входить завершення всіх видів робіт, в тому числі утеплення будинку. Як утеплювач для стін виступила мінеральна вата – екологічно чистий матеріал, який є, крім усього іншого, чудовим звукоізолятором.

Канадське будівництво каркасних будинків – найшвидший спосіб побудувати затишне житло. Погодні умови дозволили команді значно прискорити темп будівельних робіт: вже через 45 днів після старту сім’я отримала заповітний ключ. Затишний і елегантний гірський канадський будинок був зведений в рекордний термін, чим невимовно порадував власника, який запланував новорічну вечірку уже в новому житлі. Замовник був задоволений остаточним результатом, як і інші клієнти, які розмістили свої відгуки про канадську технологію побудови затишних дерев’яних будиночків.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити