Будівництво канадських каркасних будинків

Будівництво котеджу за каркасною технологією в місті Львів за проектом “Ковярі”. Загальна площа цїєї мансардної будівлі складає 95 м2. Замовник вибрав для себе поетапний варіант будівництва. Роботи по будівництву канадського каркасного будинку були розділені на 2 частини. Фундамент, каркас, дах, вікна та двері наша команда зробила ще в 2015 році. Фасадні роботи, внутрішнє оздоблення, розводка води і каналізації, утеплення каркасу, розводка електромережі та інше завершили вже в 2016 році.

фото будівництва канадських каркасних будинків
фото канадських каркасних будинків

Побудувати канадський каркасний будинок

Такий варіант будівництва канадського каркасного будинку дозволив замовнику зібрати кошти для завершення реалізації цього каркасного котеджу. Ділянка знаходиться в приміській зоні міста Львів (в садовому товаристві). Площа ділянки – 6 соток, а також на ділянці присутні електроенергія та газ.

Канадське будівництво каркасних будинків

Зведення класичного будинку з цегли або блоків займає багато часу і грошей, тому люди шукають альтернативу. Канадська технологія будівництва каркасних будинків набирає все більшої популярності в Україні. Щороку ми завершуємо десятки проектів, подібних до цього, крім того будуємо також складські приміщення, альтанки, церкви. Ми успішно побудували вже більше сотні будинків, а відгуки про канадську технологію будівництва каркасних будинків – це підтвердження нашої репутації та поваги клієнтів.

Побудувати канадський каркасний будинок
Канадське будівництво каркасних будинків фото

На сьогоднішній день, БК “КарпатиБудКаркас” завершила цей проект канадського каркасного будинку. Каркас був законсервований на зимовий період. Незважаючи на це, зведення будинку не зайняло багато часу. Технологія канадського каркасного будинку дозволяє завершити проект за 3-4 місяці, тому краще починати будівництво навесні або влітку, коли умови для робіт найбільш прийнятні.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити