Будівництво зали

Дорогі друзі, БК “КарпатиБудКаркас” уже відкрила новий будівельний сезон! Незважаючи на святковий період, наша команда плідно працювала в це міжсезоння, щоб запропонувати Вам ще більше проектів дерев’яно каркасних будинків Вашої мрії

Це далеко не перший подібний проект. Ми займаємося будівництвом каркасних будинків, а також банкетних залів, технічних приміщень, надбудов уже багато років. Цей проект планували використовувати в якості будівлі для семінарів, але зараз його експлуатують також і для проведення різного роду свят (весілля, банкети, дні народження та інше).

Будівництво зали фотографія

Початок будівництва конференц зали

Перший проект 2016-го року, за реалізацію котрого ми взялись – просторий та функціональний конференц-зал, загальною площею 250 квадратних метрів. Місце цього каркасного об’єкту, ідеально підходить для будівництва по канадській технології, адже це прибережна зона з густо засадженими хвойними породами дерев в селищі Піщанка, що на Дніпропетровщині. Будівництво актового залу не зайняло багато часу – як зазвичай, каркасні споруди зводять за 3-4 місяці.

Для візуального збільшення внутрішнього об’єму, проектом передбачено використання великих панорамних вікон. Дана архітектурна особливість надасть можливість отримувати максимальну кількість сонячного (природнього) світла.

Початок будівництва конференц зали фото
Початок будівництва конференц зали - фото каркасу

Як побудувати зал в стислі терміни і з мінімальними витратами? Завдяки легкості конструкції, зникає необхідність використання важкої техніки (крани, бульдозери і тому подібне). Ми можемо сміло стверджувати, що каркасна технологія є безальтернативною у випадку важкодоступних ділянок. Відпочинкова база, на території котрої відбувалося будівництво, приваблює своїми краєвидами та свіжим повітрям… А для людей з корпоративної сфери, замовник хоче запропонувати місце для конференцій, семінарів та тренінгів. Таким чином, є можливість одночасно розвиватись у бізнес сфері та насолоджуватись красивою природою.

Будівництво конференц залів під ключ

Комплектація “під ключ”, яка описана в договорі, включає в себе весь комплекс робіт. Вся конструкція базуватиметься на стовбчастому, армованому фундаменті та утепленій дерев’яній платформі. Оздобленням фасаду виступає декоративна штукатурка “Короїд”. Інтер’єр – гіпсокартон, котрий на даний момент є одним з найкращих матеріалів для підоснови під фарбування чи оздоблення шпалерами. Дах накрили бітумною черепицею.

Зал для зустрічей під ключ
Конференц зали на замовлення фото

Особливістю будівництва цього ігрового залу є великі безопорні прольоти, які рідко зустрічаються в будівництві котеджів, заміських будинків, дачних будинків за каркасною технологією тощо… Саме тому ми прийняли рішення використати для реалізації цього проекту стропильні ферми, виготовлені по технології MiTek, котрі себе неодноразово зарекомендували, як незамінний конструктивний елемент подібних будівель в усьому світі.

На сьогоднішній день будівництво будинку для семінарів завершено і приміщення активно використовують в своїх цілях.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити