Будинок каркасний під ключ

Проект «Бузова» являє собою план зведення надзвичайно красивого і комфортного будинку загальною площею в 100 квадратних метрів. Проектом передбачені три спальні кімнати і простора кухня, поєднана з їдальнею, що примикає до широкої тераси. Також місця вистачило на велику ванну кімнату, санвузол для гостей та котельню.

Будинок під ключ каркасний фото готовий проект
Будинок під ключ каркасний Бузова проект

Саме такий каркасний будинок для проживання під ключ потрібно було побудувати нашій команді в передмісті Івано-Франківська. Компанія «Карпати Буд Каркас» вже не вперше будує одноповерхові каркасні будинки під ключ.

Будівництво каркасного будинку під ключ

Відмінною особливістю канадської технології виступає її простота і можливість здійснення проекту в стислі терміни. Щоб побудувати каркасний будинок такого масштабу як «Бузова», компанії знадобилися 3,5 місяці – саме стільки часу тривали роботи, передбачені комплектацією «під ключ». Були проведені всі види робіт від «А» до «Я». Замовник отримує каркасний будинок під ключ з комунікаціями і всіма необхідними зручностями.

Підготовчий етап будівництва каркасних будівель

Перед тим, як почати будівництво нового будинку, нам треба було розчистити місце, демонтувавши стару споруду. Зведена в 1948 році, вона не витримувала ніякого порівняння з енергоефективності та зручності планування із сучасними будівлями. Ціна каркасного будинку під ключ багато в чому залежить від умов будівництва і обраного проекту.

Фото строительства каркасного дома в Украине
Снос старых зданий перед постройкой каркасных домов

Вартість споруди допоможуть підрахувати наші фахівці, враховуючи особливості замовлення. Використання сучасних технологій і прямих постачальників матеріалів дозволяє нам будувати каркасні будинки під ключ недорого і швидко. Коли місце для будівництва було підготовлено, прийшла черга створення комбінованого фундаменту, а також зовнішніх і внутрішніх будівельних робіт.

Каркас і стіни канадських будинків

Власне, створення каркасу і є головною умовою і особливістю будівництва каркасного будинку під ключ. Як матеріал використовується виключно карпатська деревина, що пройшла просушування, а також спеціальну біологічну і протипожежну обробку.

Будівництво каркасного будинку під ключ утеплення
Будівництво каркасного будинку під ключ утеплення мінватою фото

Будівництво каркасних будинків під ключ включає цикл робіт з утеплення фасаду, використовуючи тепло- і шумоізоляційний наповнювач. Для наповнення стін – як зовнішніх, так і внутрішніх – використовується мінеральна вата, що володіє відмінними тепло- і звукоізоляційними властивостями. Товщина шару, що утеплює для стін становить 200 міліметрів, для стелі – 250 мм. Для оформлення фасаду ми використовували декоративну штукатурку «Короїд».

Дах каркасного будинку

Будівництво каркасного будинку під ключ дах установка
Будівництво каркасного будинку під ключ завершений проект

Серед покрівельних матеріалів замовник віддав перевагу металочерепиці. Легка і міцна, вона відмінно виглядає на будівлях будь-якого типу завдяки багатій палітрі кольорів, а невисока ціна робить її дуже популярною серед забудовників. Як і передбачалося, будівництво каркаса і даху зайняло всього 5 тижнів.

Внутрішні роботи

Будинки під ключ – каркасні або з будь-якого іншого матеріалу – вважаються готовими до передачі в користування власнику лише після того, як в них буде виконано весь спектр робіт, що робить будівлю придатною для житла.

Будівництво каркасного будинку під ключ фото всередині
Будинок під ключ каркасний інтер'єр фото

Усередині каркасного будинку під ключ для проживання, побудованого за проектом «Бузова», команді потрібно було виконати наступні умови договору:

    • обшивка стін гіпсокартоном;
    • установка вхідних дверей і вікон;
    • підведення комунікацій.

Текрміни, передбачені договором, були суворо дотримані, і красень-будинок повністю готовий до експлуатації.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити