Будівництво в Буковелі

Українські Карпати – це дуже привабливе місце для туристів, що допомагає залучати інвесторів, які будують готелі і будинки. Компанія “Карпати Буд Каркас” займається курортним будівництвом в усіх регіонах України. Протягом багатьох років ми будуємо будинки в Буковелі. За весь час нашого існування на ринку ми реалізували декілька успішних проектів.

Будівництво в Буковелі фото
сучасне Будівництво в Буковелі

Будівництво будинків в Карпатах для відпочинку або міні-готелів – усе це ми реалізуємо. У нашому каталозі є рішення на будь-який смак і гаманець. Головною особливістю нового проекту “Петрос” компанії “Карпати Буд Каркас” було місце знаходження майбутньої будівлі — с. Поляниця, де знаходиться найвідоміший гірськолижний курорт України – Буковель. Поставлене перед нами завдання передбачало зведення каркасного будинку, який можна було б використовувати для постійного проживання. В зимовий період передбачається здавання в оренду частини дому.

Каркасний будинок по канадській технології для гірського відпочинку

Треба зауважити, що каркасний будинок якнайкраще підходить для відпочинку, а якщо зважати  на специфіку гірської місцевості — це просто ідеальний варіант. Існують принаймні дві причини, щоб віддати перевагу саме цьому виду житла в гірському районі:

  • мінеральний наповнювач для стін, що застосовується для утеплення, одночасно грає й роль шумоізолятора ― безсумнівна перевага в порівнянні з іншими популярними технологіями, основаними на використанні профільованого брусу та дерев’яного зрубу;
  • можливість уникнути використання важкої будівельної техніки — бульдозерів, екскаваторів тощо: канадська технологія будівництва будинку дозволяє обійтися без них, що на практиці значно спрощує здійснення будівельних робіт в гірській місцевості.
  • проведення комунікацій (електрика, водопровід, каналізація);
  • організація системи опалення (установка опалювального обладнання та приладів для забезпечення приміщення гарячою водою);
  • оздоблення внутрішньої частини стін.

Як будуються канадські будинки під ключ

Каркасний будинок по канадській технології для гірського відпочинку фундамент
Каркасний будинок по канадській технології для гірського відпочинку фундамент фото

Як побудувати будинок в Карпатах в найкоротші терміни і з мінімальними витратами? Зведення дому в Буковелі може служити класичним прикладом будівництва за канадською технологією. Спектр проведених робіт можна умовно поділити на кілька етапів, здійснення яких займає всього кілька місяців. Ми знайдемо оптимальне рішення для кожної ситуації і допоможемо побудувати будинок у Буковелі.

Створення фундаменту

Вимоги до фундаменту каркасних будівель значно нижчі в порівнянні зі спорудами з інших, більш важких матеріалів — цегли, каменю тощо. Відносна легкість деревини дозволяє зводити будівлі, використовуючи економічний стовпчастий фундамент.

Зведення каркасу й стін

Каркас першого та другого поверху зводиться з дерев’яного брусу, обробленого спеціальним розчином, що перешкоджає його псуванню в результаті несприятливих атмосферних впливів.

Будівництво в Буковелі каркас
Будівництво в Буковелі під ключ

Будівництво курортних будинків у гірських районах потребує використання високоякісних ізоляційних матеріалів. При будівництві стін в ролі наповнювача використовується мінеральна вата, яка забезпечує збереження тепла в будинку й попереджає проникненню сторонніх звуків. Той же матеріал використовується і для звукоізоляції міжкімнатних стін.

Внутрішнє оздоблення будинку

Коли йдеться про зведення канадських будинків під ключ, мається на увазі виконання повного обсягу робіт, по закінченні яких нова оселя стає придатною для життя.

Оформлення фасаду

Фасад дому, як і веранда, був оздоблений фальшбрусом ― матеріалом , виготовленим з натуральної деревини. Таке оформлення додало будинку привабливості та затишку справжньої гірської оселі.

Будівництво в Буковелі під ключ
Будівництво в Буковелі під ключ

Будівництво будинків в Буковелі є розумною інвестицією на довгі роки. Будиночок у горах готовий прийняти власників і подарувати їм незабутній відпочинок в самому серці Буковелі. Від імені привітних господарів, компанія “Карпати Буд Каркас” запрошує у гості кожного, хто бажає на власному досвіді оцінити комфорт нового каркасного будинку серед чарівних Карпатських гір.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити