Будівництво двоповерхового будинку

Власний просторий будинок, до того ж до дрібниць відповідний ідеалу – мрія багатьох. Такий будинок не купити, він може бути тільки побудований. Компанія “Карпати Буд Каркас” забезпечить будівництво двоповерхового житлового будинку затишного, стильного, який буде повністю відповідати побажанням клієнта і впишеться в будь-який український пейзаж. Відгуки про будівництво будинків за каркасною технологією можна подивитися як на сайті, так і на каналі Ютуб.

З яких пунктів складається процес будівництва двоповерхового будинку

Вирішивши побудувати двоповерховий будинок, замовнику необхідно спочатку зрозуміти, у скільки обійдеться така затія. Для цього необхідно провести розрахунок з урахуванням:

  • Рельєфу ділянки. Якщо він не рівний, це викликає додаткові витрати на оренду спецтехніки і проведення робіт по його вирівнюванню.
  • Властивостей ґрунту. Він може бути з високим вмістом грунтових вод, що просідають і що також вплине на вартість будівництва двоповерхового будинку, так як знадобиться облаштування спеціального фундаменту.
  • Розташування ділянки. Чим складніше під’їзд до місця будівництва для доставки матеріалів, тим вище кінцева вартість будівлі.
  • Вартості проекту. Готовий проект будинку завжди обходиться дешевше індивідуальної розробки.
  • Розміру споруди. Велика площа запланованого будинку, відповідно, обійдеться замовнику дорожче.
  • Будівельних матеріалів. Даний пункт переважно залежить від побажань замовника.
  • Витрат на інженерні комунікації. Щоб підключитися до міського водопроводу або електричних мереж, провести газ, необхідно оформити дозвільну документацію і скласти спеціальний проект.
З цього випливає, що всі проекти будівництва двоповерхових будинків індивідуальні і вимагають складання кошторису – документа, який складається з розрахунку кількості, а також вартості матеріалу і майбутніх робіт.

Будинок каркасного типу в Вінниці

До нас звернувся замовник з проханням збудувати двоповерховий житловий будинок в мальовничому місці на березі Південного Бугу в місті Вінниця. Так як замовник мав своє бачення щодо внутрішнього планування і зовнішнього вигляду будівлі, на двоповерховий будинок проект був розроблений нашими архітекторами спеціально під це будівництво і він отримав назву «Гонта». При цьому були враховані розташування будинку, а саме прибережна зона річки і стилістика сусідніх споруд.

Будинок буде експлуатуватися цілий рік, тобто в ньому будуть проживати на постійній основі. Відповідно, планування була розроблена для максимального комфорту його мешканців. У проекті будівництва двоповерхового каркасного будинку «Гонта» відмінно поєднуються функціональність приміщень і простору. Вітальня в будинку має друге світло. У ній обладнаний камін. Також в будинку встановлена система вентиляції з рекуперацією повітря. Оскільки газу на ділянці немає, опалення в ньому буде повністю електричне.

Зовні канадський будинок вийшов досить цікавим. Яскравий фасад жовтого кольору привертає увагу, а вікна різних розмірів і форми є додатковим прикрасою. В якості покриття для даху була обрана металочерепиця коричневого кольору, а їй в тон обладнана система стоку води.

Тривалість будівництва будинку під ключ склала 4 місяці і 2 тижні, що значно економніше за часом в співвідношенні з будинками, які будуються з більш традиційних матеріалів.
pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити