Каркасний канадський будинок

Новий проект компанії Карпати Буд Каркас став черговим підтвердженням надзвичайно високої популярності, яку користуються каркасні канадські будинки в Київській області. На цей раз нашим завданням стало виведення на Осокорки в місті Києві одноповерхового будинку по канадській технології, призначеної для сімейного відпочинку і в той же час придатного для постійного проживання, якщо виникне така необхідність.

Відповідно до індивідуально розробленого проекту, на площі 112 м² повинні розміститися три спальні, простора вітальня, санвузол і, звичайно, перлина будь-якого дачного будинку – тераса.

Будівництво канадських каркасних будинків по етапам

Будівництво будинку на Осокорки є яскравим прикладом будівництва каркасного будинку під ключ, що включає всі етапи будівельних робіт від підготовки майданчиків для заливки фундаменту до внутрішніх оздоблювальних робіт.

Подготовка ділянки і заливка фундамента

Підготовча частина заключалася в демонтажі старого будинку, що стояв раніше в ділянці, після чого команда приступила до виведення фундаменту.

Каркасні будівлі відрізняються відносною легкістю конструкції, тому в більшості випадків в заливці масивного фундаменту немає потреби. Так, і на цей раз було вирішено використовувати армований стовбчастий тип фундаменту.

Каркас і стіни
Традиційним матеріалом для створення каркасу будинків по канадській технології став дерев’яний брус із хвойних порід дерев з роздільною здатністю 145 × 45 см і 100 × 45 см. Вся древесина безперечно підлежить обробці спеціальним розчином, що перешкоджає гниттю і володіє протипожежними властивостями.
Для виведення стін використовується ОСБ плита з товщиною 12мм, утепленої мінеральною ватою. Завдяки своїм особливостям, наповнювач виконує також і функцію звукоізолятора, тому застосовується і для створення прослойки в міжкімнатних перегородках. 

Крівля
В якості покрівельного матеріалу було вирішено використовувати бітумну черепицу, яка нерідко використовується в будівництві канадських каркасних будинків.

Унікальність бітумної ченрепиці полягає в тому, що наряду з міцністю та естетичним виглядом, ця матеріал перешкоджає виникненню шуму під час негоди. Мягкая структура успішно поглинає звуки падаючих крапель – це важлива якість для крівлі житла, призначеного для відпочинку.

Оформлення фасаду
Зовнішня частина стін була закрита полімерпесчаним сайдином, що імітує дерево, а для оформлення софіта ми використовуємо фарбовану в білий колір вагонку, прекрасно гармоніюючу з дерев’яною обробкою тераси  (колонами, перилами і полом).

Внутрішні роботи

Перелік робіт, проведених всередині будівлі, включав наступні кроки:

• обробка стін фальшбрусом та гіпсокартоном;
• монтаж двоконтурного котла, радіаторів і каміна з використанням димового каналу Шидель, ідеально підходить для дерев’яних будинків;
• проведення електромережі;
• установка водяних систем.

Будівництво каркасного канадського будинку під ключ

Роботи над обєктом тривали 3,5 місяці, після чого нове житло готово було прийняти своїх господарів практично в закінченому вигляді. Власникам залишається провести внутрішній чистовий ремонт в новому каркасному будинку, та облаштувати його меблями і побутовою технікою.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити