Будинок на дві сім’ї від забудовника

Технологія каркасного будівництва будинків відома давно, але останнім часом вона набула особливої популярності. Споруда канадського будинку обходиться відносно недорого, на його зведення необхідно всього кілька місяців, а побудувати такий будинок не менше 100 років. До того ж такі будинки енергоефективні та додаткова економія йде при оплаті послуг за тепло і електрику.

Продаж будинків на дві сім’ї

У нашу компанію періодично надходять запитання, скільки коштує дуплекс, чи можна у нас купити будинок на дві сім’ї. Каркасна система будівництва дозволяє втілити будь-які побажання замовника. Недорогий дуплекс – це хороший варіант житла для близьких родичів або молодих сімей, які хочуть жити ближче до природи, в заміському будинку. Як і для звичайного будинку, тут можна підібрати підходяще для себе планування.

Найчастіше такі будинки складаються з двох поверхів: на верхньому розташовуються спальні, робочий кабінет, гардеробна, а на нижньому – простора кухня з вітальнею, санвузол, гараж, господарські будівлі. У таких будинках можна встановити автономну систему водопостачання і опалення, отже – комунальні послуги в такому будинку обійдуться до 20% дешевше, ніж в міській квартирі. На будинок на дві сім’ї ціна залежить від загальної площі будівлі, складності проекту, а також вартості обраних замовником матеріалів. Купити дуплекс можна, звернувшись за вказаними на сайті телефонами. Тут же розташовані відгуки про будівництво каркасних будинків та інших будівель за канадською технологією.

Будинок на дві сім’ї в м.Івано-Франківську

Одним з проектів будівництва будинку на дві сім’ї, виконаних співробітниками компанії “Карпати Буд Каркас” за останній час, є будинок на вул. Вінницькій в м.Івано-Франківську. За своєю конструкцією він розділений на дві частини і характеризується однаковою плануванням. Дизайн двох половинок каркасного будинку є дзеркальним відображенням.

Кожна частина будівлі розрахована на проживання сім’ї, що складається з 4-6 чоловік. Площа однієї половинки будинку дуплекс становить 162 м2, відповідно загальна площа – 324 м2. Земельна ділянка, на якій розташований будинок, становить всього 6 соток. Тобто будинок площею 162м2 розташовується на 3 сотках. У його передній частині може спокійно розміститися 2 авто, і це не рахуючи місця в гаражі і задній двір, на якому розташована простора тераса 16,7м2. 100м2 території залишилося під зелені насадження, газон, ігровий майданчик.

Проект будинку спочатку був добре продуманий. На зазначеній площі розмістилися простора кухня з вітальнею, окремий гараж і технічне приміщення. На другому поверсі розмістилися 3 спальні, велика гардеробна і ванна кімната. Проект будинку на дві сім’ї від забудовника складений таким чином, що дві житлові половинки стикуються тільки однієї житловою кімнатою. Це гарантує максимальний комфорт для сусідів, які проживають в двох суміжних частинах.

Несучі конструкції будинку будівельники виконали з дерев’яного каркаса з утепленням мінеральною ватою товщиною 200 мм. В основу покрівельного покриття лягла бітумна черепиця, яка є оптимальним вибором для мансардних будинків. Фасадне оздоблення каркасного будинку зроблено в поєднанні штукатурки і клінкерної плитки. Тераса виконана в класичному дерев’яному виконанні. У цьому будинку був зроблений енергоаудит. За основу були взяті теплотехнічні дачні будинки, а також фактичні витрати по енергоносіях від жителів. За результатами аудиту цієї будівлі був привласнений клас енергоефективності «В».

Опалення в будинку забезпечує електрокотел. На першому поверсі повністю зроблений підігрів підлоги, на другому в кімнатах встановлені радіатори. Як доповнення до системи також був встановлений камін – прекрасне інтер’єрне рішення і ефективний спосіб опалення. Цей великий канадський будинок став затишним місцем проживання двох сімей, а також гордістю його власників.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити