Надбудова мансарди

Вирішивши побудувати житловий будинок, практично кожна сім’я хоче знайти житлоплощу якомога більшу. Одним із способів здійснити бажане є каркасна надбудова мансарди на місці звичайного горища. Надбудова мансарди – найбільш раціональне використання місця під дахом. Обладнані тут кімнати відрізняються особливим затишком і шармом. При цьому, повністю змінюється і зовнішній вигляд будинку. Він стає більш естетичним і привабливим зовні. Саме тому мансардні будівлі набули поширення в багатьох країнах.

Переваги мансарди заміського будинку

Заміські будинки вже виграють тим, що розташовані далеко від міської метушні на лоні природи. Але ще краще, якщо такий будинок побудований зі смаком, має родзинку і враховує потреби кожного члена сім’ї. Побудувати великий особняк може не кожен. Причиною можуть бути невелика площа ділянки або нестача коштів. У таких випадках ідеальним варіантом може стати будинок з мансардним поверхом. До його переваг можна віднести наступне:

 • Приватний будинок мансардного типу потребує меншої кількості місця, ніж будівлі в один поверх такої ж площі.
 • Будинку мансардного типу характерна збільшена житлова площа. Таким чином, сім’я отримує додатковий простір, але не за рахунок додаткового зведення стін.
 • Надбудова мансарди на дерев’яний будинок вимагає менших витрат на реалізацію, ніж будівництво повноцінного поверху такої ж площі, так як потребує меншої кількості будівельних матеріалів.
 • Планування будинку з мансардою дозволяє довше утримувати тепло всередині приміщення, що призводить до економії в холодну пору року на опаленні.
 • Будинки з мансардним поверхом цікаво виглядають зовні і всередині, так як розташована нагорі кімната має свою неповторну атмосферу.

Які етапи включає надбудова мансардного поверху

Роботи по будівництву надбудов починаються з організаційних заходів. На даному етапі досліджується ділянка під забудову, проводяться виміри будівлі, оцінюється її надійність. Далі розробляється проект, який необхідний для отримання дозволу на зміни в будівництві. При проведенні реконструкції об’єктів необхідно:

 • збільшити несучу здатність основи будівлі;
 • посилити несучі стіни;
 • провести стяжку наявних на фасаді тріщин;
 • оновити інженерні системи;
 • реорганізувати або переобладнати простір всередині будівлі;
 • провести надбудову мансардного поверху;
 • замінити покрівельний матеріал.

Реконструкція будівлі

Компанія “Карпати Буд Каркас” не тільки займається зведенням будівель з нуля під ключ. У нас можна замовити комплексне відновлення і перепрофілювання житлових, комерційних і виробничих приміщень. Вартість робіт залежить від обсягу робіт і стану об’єкта. Реконструкція може знадобитися не тільки в разі, коли споруда втратила вигляд і перестала виконувати прямі функції. Навіть якщо будівля була зведена недавно, але з’явилася потреба її видозмінити, розширити корисну площу – також можна вдатися до реконструкції.

Одним з варіантів додання споруді естетичності і збільшення житлової площі є реконструкція мансард, що дозволяє зробити будь-яку будівлю більш сучасною і цікавою, надавши їй незвичного вигляду. Саме такі роботи були виконані будівельниками компанії “Карпати Буд Каркас” в Новодністровську. Так як на самій ділянці вже був зведений перший поверх, нашим завданням на даному об’єкті стала добудова мансардного поверху з утепленням. Також співробітниками компанії були виконані монтаж кроквяної частини даху, улаштування покрівельного матеріалу та інше.

Готовий мансардний поверх складається з двох великих спалень, санвузла і просторого коридору з виходом на лоджію. Як і планувалося спочатку, завдяки надбудові мансарди на старий будинок, житлова площа будинку збільшилася, а мешканцям були забезпечені додаткові затишок та простір в будинку.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити