Прибудова до будинку

Зі збільшенням сім’ї або зміною можливостей, у багатьох людей виникає бажання поліпшити свої житлові умови. У таких випадках виручає каркасна прибудова до будинку. Монтується вона швидко і є досить економним варіантом, так як будь-які споруди, виконані за канадською технологією будівництва, обходяться значно дешевше подібних, виконаних з інших матеріалів.

Компанія Карпати Буд Каркас готова надати замовникам таку послугу, як прибудова до житлового будинку. Це може бути як прибудова до дерев’яного будинку, так і до цегельного, блочного.

Яка ціна прибудови до будинку

Останнім часом в нашій країні найбільш популярним варіантом зі збільшення площі, стала прибудова веранди або тераси до будинку. Такі будинки відразу ж отримують вигляд затишного заміського особняка, стають прекрасним місцем для сімейного відпочинку. Створюючи нові будинки під ключ, наші архітектори в більшості випадків включають прибудову веранди до плану проекту.

Якщо Вас цікавить питання, як зробити прибудову до будинку – звертайтеся в нашу організацію. Ми знаємо, як просто розширити житлову площу. Архітектори компанії розроблять проект, що повністю буде відповідати Вашим побажанням, а будівельники втілять його в реальність.

У яку суму обійдеться прибудова під ключ – стане ясно після узгодження проекту і складання кошторису. Кожен замовник індивідуальний, один вирішить доповнити будинок невеликою відкритою прибудовою, а інший захоче побачити повністю засклене приміщення, яке на літо буде відкриватися. До того ж, при будівництві веранд може бути використаний різний матеріал, кількість і ціна якого також вплинуть на кінцеву вартість.

З проектами готових будинків і прибудов можна ознайомитися на відповідній сторінці нашого сайту. Тут, а також на каналі Ютуб, Ви можете почути відгуки наших замовників про будівництво.

Каркасна прибудова до старого цегляного будинку

Даний проект є спільною роботою нашої компанії і замовника. Звернувшись до нас, клієнт виявив бажання завершити будівництво незакінченого цегляного будинку. Роботи проводилися в 2017 році в околицях Івано-Франківська, а саме в селі Підлужжя.

Так, як для замовника старий будинок був малий, наші архітектори створили проект реконструкції, який включає добудову до існуючої будівлі з цегли кількох кімнат і об’єднання прибудови і старого приміщення єдиним дахом. На мансардному поверсі також були заплановані житлові кімнати.

Після проектування і узгодження облаштування тераси і горищних частини будинку, наші будівельники взялися за роботи над облаштуванням фундаменту каркасної прибудови. Через тиждень на об’єкті був повністю готовий фундамент з паль, на який монтувалось утеплене мінеральною ватою дерев’яне перекриття. Далі були зведені несучі стіни каркасу першого поверху і обшиті плитами OSB, після чого будівельники приступили до облаштування мансардного поверху каркасного будинку.

Демонтаж даху старого будинку замовник зробив самостійно, тому нашим завданням відразу ж став монтаж крокв. Як матеріал для даху була використана металочерепиця.

До переваг реконструкцій за каркасною технологією можна віднести наступне:

  • Легкість. Каркасні конструкції легкі. Вони не перевантажують стіни і перекриття старої будівлі.
  • Швидкість. Весь термін нашого будівництва склав 1 місяць і 2 тижні.
  • Економія. Використання канадської технології обійшлося реально дешевше, якщо порівнювати з аналогічними прибудовами з цегли або блоку.
pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити