Як побудувати дачний будинок

У кожного своє уявлення про дачний будинок. Одні хочуть його бачити маленьким, щоб було де переночувати під час поїздки на дачу. Інших цікавить проект великого затишного будинку в два поверхи з гаражем і терасою. Компанія Карпати Буд Каркас готова виконати будь-яке з побажань і звести каркасний дачний будинок в будь-якому куточку України.

Як побудувати будинок на дачній ділянці

Ми пропонуємо побудувати дачний будинок недорого, використовуючи канадську технологію. У нашому каталозі можна ознайомитися з прикладами виконаних робіт. Ми можемо запропонувати, як вже готові моделі будинків, підкоригувавши їх під побажання замовника, так і створити індивідуальний проект з нуля.

Перш, ніж почати будівництво дачного будинку, необхідно визначитися, як він буде виглядати і які потреби він повинен задовольняти. Для ночівлі 1-2 чоловік цілком достатньо побудувати дачний будиночок площею 12-15 м2. Плануючи проводити час на дачі великою родиною і з друзями, варто замовити простору будівлю з вітальнею, кількома спальними кімнатами. Гарним доповненням до такого дому стане простора тераса, де можна буде проводити час за обідом, чаюванням, настільними іграми.

Будівництво дачного будиночка під ключ, передбачає наступні етапи:

 • заливання фундаменту;
 • установлення каркасу;
 • зведення стін;
 • обладнання покрівлі;
 • монтаж дверей і вікон;
 • прокладання інженерних мереж;
 • утеплення поверхонь;
 • оздоблювальні роботи.

У скільки обійдеться побудувати дачний будинок ціни

Якщо Вас цікавить будівництво дачі недорого, канадська технологія – Ваш ідеальний варіант. Остаточна ціна на нього буде залежати від побажань замовника і особливостей ландшафту.

Побудувати дачний будинок з бруса – значить подбати про зручність і затишок для всіх членів сім’ї. До його головних переваг можна віднести швидкість зведення і високу енергоефективність. Завдяки особливості конструкції стін, взимку в приміщенні буде тепло, а влітку досить прохолодно. При цьому суми комунальних рахунків за обігрів будинку будуть значно знижені. На відміну від будівель з цегли і блоку, будинки виконані за каркасною технологією, не потребують додаткової теплоізоляції з зовнішньої сторони стін. Обшивка фасадними матеріалами виконується виключно для естетичного зовнішнього вигляду.

Дачний будинок за проектом «Фокс»

У 2018 року до нас звернувся замовник з побажанням побудувати каркасний дачний будинок в передмісті Львова в селі Кротошино. За основу був обраний проект «Фокс», до особливостей якого можна віднести наступне:

 • будинок одноповерховий, але доповнений таким архітектурним елементом, як друге світло і має окрему напівкімнату на другому ярусі;
 • простора вітальня і кухня об’єднані, але розташований в кімнаті диван може бути використаний як спальне місце. Отже, в будинку спокійно можуть розміститися 4-5 осіб;
 • на ділянці знаходився старий фундамент з ФБС блоків, який нам довелося посилити: зробити по периметру армопояс, вирівняти його гравійно-піщаної подушкою і зробити армовану чорнову стяжку.

Тривалість будівництва такого будинку коливається від 2 до 3,5 місяців і залежить від складності оздоблювальних робіт. Основним джерелом опалення в будинку є встановлена піч-камін. Також не варто забувати про встановлення модульного керамічного димаря, який рекомендований для каркасних будинків і споруд з дерева.

Будівля не планувалася для постійного проживання, а буде більше використовуватися, як будинок вихідного дня або дачний, проте повноцінне утеплення і камін-піч на дровах дають можливість проживати в ньому і в холодну пору року.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити