Дачні каркасні будинки під ключ

Чарівні пейзажі Прикарпаття, як ніякі інші, сприяють сімейному відпочинку – саме тому будівництво каркасних дачних будинків так поширене в цій місцевості.

Проект невеликого дачного будиночку “Долина”, який нам потрібно було побудувати в мальовничому куточку на березі Дністра, був розроблений нашими архітекторами з урахуванням всіх умов, необхідних для комфортного літнього відпочинку. Невеликий будинок мансардного типу буде оснащено трьома спальнями та кухнею, поєднаної з вітальною, а також санвузлом та широкою терасою, що підходить на роль їдальні в теплу пору року.

Будівництво дачних будинків під ключ

Як і більшість проектів, здійснених компанією “КарпатиБудКаркас“, дане замовлення передбачало виконання будівельних робіт «під ключ» – по закінченню будівництва будинок повинен бути повністю готовий до експлуатації. Незважаючи на широкий перелік робіт, які нам потрібно було виконати, їх виконання зайняло у команди 3,5 місяців. Зокрема, зведення несучих стін і даху було здійснено за неповний місяць.

Швидкі темпи зведення є однією з основних особливостей каркасних будинків. Найчастіше на будівництво дачних будинків під ключ йде 3 місяці, за які виконується весь спектр робіт:

  • зведення фундаменту;
  • будівництво каркасу і стін;
  • оформлення фасаду;
  • установка вікон і дверей;
  • підведення інженерних комунікацій;
  • декоративне оздоблення внутрішньої частини стін.

Будівництво каркасних дачних будинків на Прикарпатті – доступне здійснення мрії

Будівництво каркасних дачних будинків має безліч переваг, головним з яких є вдале поєднання економічності і комфорту. Доступна ціна на деревину роблять каркасні споруди прекрасним бюджетним видом житла, а енергоефективність дозволяє заощадити на опалювальних послугах.

Дачний будинок каркасний: вид зсередини і зовні 

Внутрішнє оздоблення стін першого поверху було здійснене за допомогою гіпсокартону, а для оформлення кімнат в мансарді ми використовували дерев’яну вагонку – матеріал, що надає житлу особливого чару і затишку. Крім оформлення стін, до будинку були підведені всі комунікації, необхідні для повноцінного його використання. Родзинкою дачного будиночка стала піч-камін – додаткове джерело тепла і ефектна прикраса. Безпечне використання каміна гарантує димохід Schiedel, спеціально призначений для дерев’яних будівель.

Також слід згадати і відмінний зовнішній вигляд каркасних будинків, властивий їм завдяки використанню якісних оздоблювальних матеріалів. Наприклад, в ролі оздоблення даного будинку був використаний фальшбрус, просочений спеціальним захисним складом Tikkurila, колір якого був обраний замовником. Білі накладки на кутах будинку вдало контрастують з темними стінами, додаючи будинку ошатного вигляду.

Зведення дачного будиночка було завершено відповідно терміну, зазначеного в договорі.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити