Будинок каркасно-щитовий

Будинок каркасно-щитовий під ключ – це зручно і вигідно. На таку споруду йде досить небагато часу і витрат, в порівнянні з цегляними і блоковими будинками, також значно дешевше. Канадські будинки – відмінний варіант у вирішенні завжди актуального питання житла. У нашій компанії можна замовити проект будь-якого розміру і складності, часткове проведення робіт або будинок під ключ. На нашому сайті можна подивитися відгуки замовників про будівництво, яке вже відбулося.

Купити каркасно-щитовий будинок

Звернувшись в компанію Карпати Буд Каркас, можна вибрати недорогий каркасно-щитовий будинок від 12 м2. Це найпростіший варіант приміщення для дачі. Згідно з дослідженнями фахівців і словами досвідчених дачників, найбільш комфортним для сім’ї є приміщення площею від 25 м2. Але при необхідності, будь-який з варіантів можна з часом розширити, доповнити.

Також у нас можна замовити проект каркасно-щитового будинку під будь-які побажання. На прохання замовника, наші співробітники:

  • розроблять авторський проект будь-якої споруди;
  • розроблять інженерний розрахунок конструктиву будівлі і запасу міцності;
  • допоможуть в отриманні дозвільної документації;
  • підберуть необхідні матеріали і проведуть всі етапи будівельно-оздоблювальних робіт.

Додатково ми допоможемо вирішити питання з системами вентиляції, опалення, каналізації та водопостачання.

У скільки обійдеться будівництво канадського будинку

Щоб дізнатися повну вартість каркасно-щитового будинку, необхідно попередньо визначитися, який саме будинок Вам потрібен. У кожної сім’ї є свої потреби. Одним достатньо невеликого будинку з кухнею і спальнями. Інші прагнуть отримати двоповерховий особняк з великою кількістю кімнат різного призначення. Також двір може бути доповнений різними будівлями у вигляді альтанки, окремого гаража, літньої кухні, господарських будівель.

Ціна на будівництво каркасно-щитового будинку включає і матеріал, який буде використаний в процесі будівництва, а також виконані співробітниками компанії обсяги робіт.

Будівництво будинку на території садового товариства

Займаючись будівництвом будинків, ми втілили в життя не одну мрію про затишне і комфортне житло. Деякі з проектів є спільними розробками. Так, перед нашою компанією була поставлена ​​задача побудувати каркасно-щитовий будинок недалеко від Києва, а саме в селі Миколаївка (Житомирський напрямок). Проект будинку «Ніка» було складено спільно з замовником. Точніше, він окреслив досить чіткий план по приміщеннях, а наші архітектори всі його побажання втілили в креслення. За основу була взята скандинавська архітектура.

Спальні кімнати будинку мають стелю, а в кухні-вітальні повністю відкрито простір аж до крокв. Також в проекті передбачена житлова антресоль, де може бути створена ще одна додаткова кімната.

Споруда не була спланована для постійного проживання, а виключно як будинок на вихідні дні або дачний, хоча всі необхідні умови (утеплення, комунікації) для постійного проживання були зроблені.

Дане будівництво характеризується наступними особливостями:

  • Будинок будувався в садовому товаристві, тому заїзд вантажного транспорту і розвантажувальні роботи були досить ускладнені. Це обумовлено вузенькими вуличками на території.
  • Фундамент був облаштований свайний з утепленою дерев’яною платформою.
  • У будинку планується установка дров’яної печі-каміна, яка буде основним джерелом опалення. Обігрівачі, які також передбачені, будуть виконувати функцію з підтримки комфортної температури.