Проект каркасного будинку

Замовити будівництво каркасного будинку – значить в короткий термін отримати надійне затишне житло. Такі будинки розраховані на термін служби до сто років. Вони зводяться протягом декількох місяців (період залежить від складності проекту) і є енергоефективними. У них завжди приємний мікроклімат, а також вони дозволяють економити на оплаті за опалення.

Будівництво каркасних будинків: проекти і ціни

Якщо Вас цікавлять на каркасні будинки під ключ проекти і ціни, ознайомитися з ними можна подивившись наш каталог, де представлені готові проекти каркасного будинку в один або два поверхи. Наші замовники можуть вибрати один із запропонованих варіантів:

  • купити готовий котедж під ключ;
  • замовити будівництво будинку в одній з комплектацій.

Великої різниці в цінах не буде, але будівництво будинку залишає можливість видозмінити проект і реалізувати задумки замовника.

Каркасний будинок, проекти і ціни можна обговорити з фахівцями компанії Карпати Буд Каркас. Ми готові виїхати на місце майбутнього будівництва, вивчити особливості ландшафту і запропонувати оптимальний варіант в конкретному випадку. Далі ми забезпечимо повний цикл будівництва, починаючи з закупівлі сировини і закінчуючи здачею будинку в експлуатацію.

Як вибрати свій варіант будинку

Незалежно від того, чи розглядаєте Ви одноповерхові каркасні будинки або більш масштабні варіанти, необхідно визначитися, яким Ви хочете бачити майбутнє житло. У кожної людини свої потреби. Одній достатньо, щоб в будинку було де приготувати їжу, поїсти, відпочити. А хтось надає перевагу особняку в два поверхи, який буде доповнений робочим кабінетом, просторою вітальнею, надбудовою, підвалом, гаражем і верандою.

Серед розробок наших архітекторів, можна приглянути просторі одноповерхові апартаменти в стилі хай-тек або лофт, а любителі затишних котеджів віддадуть перевагу стилю кантрі або провансу. На будівництво каркасних будинків представлені проекти і для двоповерхових будівель. Це ергономічні розробки будівель в скандинавському та англійському стилі.

Будівництво будинку за проектом «Бузова»

У нашу компанію звернувся замовник з проханням побудувати будинок за канадською технологією. Із запропонованих в каталозі варіантів за основу їм був обраний проект «Бузова». Будівництво будинку проходило в 2017 році в с. Давидів недалеко від Львова. Перш, ніж приступити безпосередньо до будівництва, будівельникам довелося виконати роботи по демонтажу старого будинку.

Готовий будинок має розмір 10×10, складається з трьох кімнат. З кухонного приміщення є вихід на відкриту терасу, що дуже зручно в теплу пору року, так як площа кухні-вітальні відразу ж збільшується. Крім основного будинку нами також було побудовано технічний будинок розміром 6×6, фасадне оздоблення якого була виконана відповідно до основного. Обидва приміщення оснащені водостічною системою.

Опалення в будинку забезпечується встановленим газовим котлом, який здатний обігрівати приміщення та нагрівати воду. Також будівельниками була прокладена система підігріву підлоги по всій площі, крім спалень, в яких для обігріву ми встановили радіатори.

Тривалість всього циклу будівництва склала 4 місяці та 5 днів включно з демонтажем старого будинку і роботами з облаштування фундаменту. Будівництво будинку за проектом «Бузова» в с. Давидів, стало четвертою реалізацією нашої компанії даного проекту.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити