Канадський будинок

Енергоефективність житла – важливий аспект в індивідуальному будівництві. Високі теплоізоляційні властивості будинку зменшують вартість на його утримання/обігрів та впливають на рівень комфортного проживання в ньому. Серед різноманіття технологій, лідируючу позицію отримав, саме канадський будинок.

Будівництво канадських будинків від компанії Карпати Буд Каркас 

Основа будівництва компанії – є справжня карпатська деревина в поєднанні з сучасними будматеріалами (мінеральна вата, OSB). Всі матеріали абсолютно безпечні та сертифіковані. Висока якість матеріалу, високоточного інструментарію та багаторічний досвід будівництва, втілять в реальність мрію кожного.

Бажаєте дізнатися, чому ця технологія настільки популярна?

Канадські каркасні будинки та їх переваги

Висока енергоефективність. Завдяки сучасним термоізоляційним матеріалам, житло має низький коефіцієнт втрати тепла. Таке житло, також називають «пасивними будинками». Мінеральна вата, яка використовується при будівництві, майже інертний матеріал до охолодження та нагріву. Витрати на опалення/кондиціонування приміщення значно знижуються, в порівнянні до традиційних будівель. 

Доступність ціни. Ціна за м² такого будинку значно нижча, а ніж класичної побудови. Фактор пов’язаний з ціною на будівельні роботи (легкість матеріалу, швидкість монтажних робіт), а також на термін використання техніки, у тому числі орендованої. Не потрібно витрачати кошти на побудову цоколя та заливку масивного фундаментну.

Будується легко та швидко. Для побудови не потрібне залучення важкої техніки. Всі використовувані матеріали мають відносно низку вагу та простоту використання.  Достатньо невеликої бригади  (2–4 чоловік) для виконання всіх конструктивних завдань. Термін виконання 1–3 місяці, в той час, як цегляні споруди будуються близько 12 місяців та більше.

Рівень екологічності. Споруди на 90% складаються з деревини та пиломатеріалів, в складі яких відсутні токсичні речовини.

Міцність та довгий експлуатаційний термін. Будинки достатньо витривалі до підземних поштовхів (8 балів по Ріхтеру). Споруда слугуватиме близько 100 років, але всім відомі фахверкові конструкції в Європі, віком 200–400 років та більше. За цей період, скоріше втратиться сучасність дизайну ніж експлуатаційні якості.

Канадські будинки сьогодні

В Європі та США, більшість приватного сектору побудовані по цій технології. Забудова виконувалася цілими кварталами, а іноді й містами. Це виправдано, оскільки, житло будується швидко, є досить ефективним в експлуатації та потребує незначних капіталовкладень на його зведення.

В Україні, така технологія з’явилися відносно недавно. Близько 15–20 років назад, про цей спосіб чули одиниці. Сьогодні, каркасне будівництво досить розповсюджене та використовується, для побудови житлового/нежитлового фонду (церкви, офісні споруди, школи, магазини).

Каркасний будинок по канадській технології – це сучасні матеріали та будівельні традиції перевірені часом.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити