Проект каркасного будинку

Перед початком будівництва необхідно все зважити, прорахувати та мати чітке уявлення про майбутнє житло. Проектна робота дасть змогу виконати конструктивні завдання поетапно, прорахувати кошторис спорудження та розпочати підготовку до дизайну інтер’єру.

Проекти каркасного будинку від професіоналів

Компанія має окремий штат проектантів, у тому числі конструкторів-архітекторів, інженерів комп’ютерної графіки, дизайн майстрів. Вирішуючи, яку розробку обрати, замовнику безкоштовно надають консультації спеціалісти різних будівельних галузей.

Проектування без меж

Сучасне обладнання, програмне забезпечення та багатий досвід, дозволяють втілити будь-які сміливі ідеї замовника. Компанія виконує розробки різного рівня складності, починаючи від невеликого дачного будинку/гаража та закінчуючи багатоповерховими котеджами, церквами, навчальними закладами. Немає обмежень на рівень архітектурної думки, а конструктивні питання вирішуються шляхом пошуку паритету надійності та екстравагантності.

Компанія пропонує розробку для наступних споруд:

– дачні будинки
– гаражі/навіси/господарські побудови
– бані/сауни
– житлові будинки
– заміські котеджі
– таунхауси
– адміністративні будівлі (школи, садочки)
– церкви/храми
– готельні комплекси та бази відпочинку

Готові проекти каркасних будинків та індивідуальна розробка

На сайті запропоновані готові роботи, різної складності. Оскільки, проектанти, раціонально підходять до кожної схеми, а роботи мають обґрунтоване розташування кімнат, дверних та віконних отворів, з урахуванням зручності їх використання. Як правило, ці розробки повністю задовольняють вимоги/побажання більшості замовників. Вибираючи типовий каркасний будинок, проекти та розрахунки якого вже завершені, замовник заощаджує на розробці ексклюзивного креслення, а також не затрачуватиме час на очікування виконаного проекту.

Індивідуальний проект потребує деякого часу на розробку. Для цього замовник консультується з архітектором компанії, узгоджуючи питання та спірні моменти. Можлива адаптація проектної документації, що відповідатиме вимогам та смакам замовника.

Зазирніть у майбутнє

Спеціаліст компанії в галузі тривимірного комп’ютерного моделювання дозволить замовнику побачити житло в об’ємі, після закінченого ремонту та проведе екскурсію по маєтку. При розробці дизайну інтер’єра, можливо побачити будинок з меблями, багаторічними насадженнями на подвір’ї та майбутнім автомобілем в гаражі.

– безкоштовні консультації зі спеціалістами
– планування будь-якого рівня складності
– різноманітний вибір типових робіт
– адаптація готових розробок
– практичне планування житла
– швидкість виконання замовлення
– індивідуальне проектування

Визначившись з планом побудови, необхідно зрозуміти, що в прерогативі, економія на розробці (придбанні типової роботи) чи ексклюзивне планування (затрати часу та коштів).

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити