Канадські будинки в Києві та Київській області

Каркасне будівництво набирає все більше й більше обертів, не тільки в ряді розвинутих країн світу, а й умісті Києві та Київській області. Кияни, котрим обридли постійні затори, брудне повітря, мало простору, шум та гамір, прагнуть комфорту для себе та близьких – каркасне будівництво саме для таких.

Переважна більшість наших клієнтів, зіткнувшись з цими проблемами, наважуються на будівництво власного каркасного будинку в Києві та області. Наша компанія ”КарпатиБудКаркас” дуже добре себе зарекомендувала на ринку київської нерухомості. Будинки збудовані нами по каркасній технології все частіше й частіше з’являються в київських приміських районах, дякуючи екологічно чистим матеріалам, швидкому темпу будівництва, помірним цінам та сприятливій ситуації на київському ринку нерухомості.

Ціни на квартири в спальному районі столиці значно перевищують ціни на каркасні будинки в Києві. Так, навіть продавши свою квартиру з площею 60-80 м.кв. ви можете збудувати власний каркасний будинок з дерева на 100-150м.кв, котрий простоїть довгі роки і буде служити ще не одному поколінню. Зведення каркасного будинку в Києві триває в середньому не довше 3-3,5 місяців, це з урахуванням монтажу електромережі, опалення, водопостачання та каналізації, внутрішніми та зовнішніми роботами, тощо. Слід зауважити, що каркасний будинок в Києві вже не є рідкістю, разом з вами ми максимально популяризували цю технологію.

Необхідно врахувати ще й те, що ми пропонуємо прийнятну ціну, а також форму оплати, котра дозволить нашому клієнту розтермінувати виплати на весь час будівництва, починаючи від підписання договору – до передачі готового дерев’яно каркасного будинку замовнику. Це дозволяє вам запланувати всі витрати на будівництво.

Також для клієнтів котрі бажають й надалі проживати в місті, а виїжджати виключно на свята та вихідні, БК Карпати Буд Каркас може запропонувати будівництво каркасного будинку в Києві та Київській області, котрий орієнтований на непостійне проживання (дачний каркасний будинок, каркасна лазня), це ідеальний варіант для проведення вільного часу з сім’єю та друзями на свіжому повітрі.

Забудьте про міфи каркасного будівництва, середня тривалість експлуатації каркасного будинку – це близько 70-100 років (а європейський досвід свідчить про цілих 300-350 років!).

Починаючи співпрацю з БК “Карпати Буд Каркас”, ви:

  • обираєте надійного партнера;
  • надсучасні архітектурні рішення;
  • команду, котра дослуховується до ваших побажань;
  • людей, котрі працюють для вас разом з вами.
pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити