Барнхаус під ключ

Яворівський район Львівської області – саме тут, в селищі Шкло нами розпочато будівництво споруди в стилі барнхаус за проектом «Шкло».

Будинки в стилі barnhouse під ключ

Наша компанія протягом багатьох років займається професійним спорудженням каркасних будівель. Ми, в тому числі, здійснюємо будівництво об’єктів барнхаус у Львівській області та в інших регіонах України. Житло в стилі барн у нашій країні набуває все більшої популярності. Його перевагами є характерний цікавий зовнішній вигляд, прості й практичні оздоблювальні матеріали, хороші теплоізоляційні властивості, високий темп будівництва.

Будівництво споруд barn займає всього лише від декількох місяців. Відносно низька ціна будівлі в стилі барнхаус – це додатковий плюс і вагомий аргумент для тих, хто планує будівництво будинку для повноцінного проживання або ж на літо. Споруди в стилі барнхаус в Україні нерідко використовуються в якості заміського житла, проте в наших будівлях барн можливо з комфортом проживати цілий рік, так як вони мають якісну теплоізоляцію і продуману систему опалення.

Барнхаус-будинки під ключ

Барн, який ми зараз будуємо, – це креативне заміське житло, де зроблено все для постійного проживання. Загальна площа будівлі складає 90,4 м кв. У будинку є дві спальні, простора кухня-вітальня, окремий гардероб, технічне приміщення, одна ванна кімната. Родзинкою даного проекту є його великі тераси, одна з яких – відкрита. Загальна площа терас – 60 м2.

У замовника на ділянці вже був старий фундамент, але його периметр був меншим, ніж потрібно. Тому наші архітектори вирішили зробити консольні виноси тераси, щоб уникнути нерівномірного просідання, і залити зверху монолітною плитою перекриття. В результаті ми отримали потужний фундамент потрібного нам розміру. Фундамент тераси традиційно виконаний залізобетонними палями.

Внутрішнє оздоблення споруди виконане двома видами матеріалів: у вітальні та коридорі це традиційний для нас фальш брус, а в інших приміщеннях (спальні, ванній) – гіпсокартон, який дає можливість подальшого декорування. Особливістю даної будівлі є її система опалення. По суті, вона складається з трьох окремих систем. По-перше, це електрокотел. По-друге, по всьому будинку проведено підігрів підлоги. І, нарешті, у вітальні встановлений тепловий насос (на обігрів і охолодження) з високим коефіцієнтом енергоефективності, який працює як на обігрів, так і на охолодження. Крім того, у вітальні буде встановлений камін на дровах як альтернатива електричному опаленню.

Тепловий насос має дистанційне керування, що дозволяє підігріти повітря до бажаної температури ще до того, як мешканці приїдуть сюди на зимові свята або на вихідні. Таким чином, незважаючи на те, що це заміський котедж, власник зможе з комфортом використовувати його в будь-який час року. В даному випадку клієнт довірив нам побудувати барнхаус під ключ, тобто виконати повністю всі роботи від затвердження проекту до внутрішнього оздоблення і проведення комунікацій.

Проекти будинків барнхаус від нашої компанії

З роками реального досвіду будівництва ми напрацювали кілька різноманітних проектів споруд, успішність яких доведена на практиці. На нашому сайті ви можете ознайомитися з проектами одноповерхових і двоповерхових барнхаусів під ключ. Також ми пропонуємо комплектації, при яких замовник здійснює деякі етапи будівництва самостійно.

Слід зазначити, що ми максимально враховуємо побажання клієнта і готові підлаштовуватися під ваші потреби як в розробці проекту, так і в питаннях стилю й комплектації. Якщо ви маєте можливість своїми силами замовити той чи інший матеріал, або виконати певний вид роботи – ми завжди йдемо назустріч.

Ціни на барнхаус під ключ

Вартість будівлі барн є привабливою через нехитру концепцію, простоту використовуваних матеріалів і швидкий темп будівництва. Завжди актуальні ціни на наші споруди ви можете знайти у нас на сайті в розділі «Ціна». Щоб дізнатися, як побудувати будинок барнхаус під ключ, звертайтеся до нас за консультацією, і ми з задоволенням поділимося нашим досвідом. Замовити barnhouse під ключ у нас – це найкращий спосіб без зайвих зусиль придбати практичне, сучасне й економне власне житло!

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити