Будівництво барнхаус в Україні: максимум комфорту

Ще недавно багато хто дивувався, як у США і європейських країнах люди працюють у великих мегаполісах, а проживають в сільській місцевості або на околицях міст. Сьогодні ж саме так почали чинити й жителі України, вибираючи будівництво в стилі барн. Здавалося б, це так незручно – щодня прокладати маршрут до роботи й назад. Насправді ж це дрібниці, порівнюючи з комфортом, який здатен подарувати власний будинок, розташований в оточенні природи. Навіть найкомфортніша квартира в багатоповерхівці не здатна запропонувати таке ж задоволення.

Проекти в стилі барнхаус: які моменти варто врахувати при виборі

Барнхауз-технологія будівництва в нашій країні почала популяризуватися не так давно, тому зупинившись на проекті будівлі амбарного типу, ви можете бути впевнені в невеликій ймовірності зустріти у своєму місті точно таку ж споруду – особливо якщо ви вирішите замовити індивідуальне планування. Переваги створення індивідуального проекту очевидні. У ньому будуть враховані:

 • особливості території під забудову;
 • побажання членів вашої сім’ї.

Крім кухні й санвузла в ньому буде необхідна кількість спалень, а також інші приміщення на вибір – кабінет, вітальня або сауна. При наявності в сім’ї автомобіля ми доповнимо його гаражем, а сімейні свята вам буде комфортно проводити на затишній терасі. Ми розробляємо проекти для різних споруд і технологій, але будуємо тільки каркасні будівлі й житло у стилі barnhouse. Оформивши з нами договір на повний цикл робіт, клієнти компанії здобувають можливість отримати проект житла безкоштовно.

Тим, хто не хоче витрачати час на створення будівлі індивідуального планування, ми рекомендуємо розглянути розташовані на сайті типові проекти для технології будівництва будинку барнхаус. Тут присутні великі й маленькі споруди амбарного типу, створені в європейському та американському варіантах. Різноманітність пропозицій дозволяє підібрати житло для будь-яких запитів.

Ціни на будівництво будинків барнхаус

Скільки коштує зведення каркасних будівель барнхаус? Вартість розраховується в індивідуальному порядку, адже кожен проект має свої особливості.

Іноді доводиться готові планування адаптувати під територію або запити клієнта, в результаті чого вартість житла також змінюється. При цьому каркасники під ключ коштують дешевше, ніж будинки, створені за іншими методиками, що робить їх популярними серед людей з різним достатком. У цьому можна переконатися, розглядаючи на нашому сайті готові проекти й ознайомившись з інформацією в розділі «Ціни».

Як побудувати барнхаус під ключ

Спорудження житла barn цікаве з багатьох причин:

 • можливість через 2-4 місяці з моменту підписання договору з будівельною компанією оселитися у власному заміському особняку;
 • цікавий зовнішній вигляд, в якому поєднуються лаконічність форм, аскетичність, натуральність оздоблення і природне відтворення кольорів;
 • можливість виділити своє житло на тлі інших будівель;
 • доступна вартість, що дозволяє отримати власний будинок сім’ям із середнім достатком;
 • можливість скористатися побутовими інноваціями, які спрощують життя сучасної людини;
 • можливість створити функціональний інтер’єр, де буде зручно відпочивати, працювати й зберігати речі;
 • можливість економити на експлуатації завдяки особливостям конструкції стін.

Одна з таких будівель була побудована нами в с. Деревач Львівської області. Barnhouse-будівництво під ключ відбувалося за проектом «Смарт». Наші архітектори спланували для молодої сім’ї споруду, яку вони планували використовувати як будинок вихідного дня, але з можливістю проживати в ньому постійно. Одноповерховий котедж складається з однієї спальні, кухні-студії та просторої тераси, з якої відкривається вигляд на ліс. Будівництво barhouse проходило у комплектації «Під ключ», яка передбачає проведення всього спектру робіт, починаючи від закладки фундаменту і закінчуючи внутрішнім оздобленням і підведенням комунікацій.

Надмірна рельєфність майданчика і незручні під’їзні шляхи ускладнили проведення робіт, але не стали перешкодою на шляху до будівництва споруди. Якщо у вас така ж проблема з ділянкою, то, натиснувши на кнопку «Консультація», ви можете отримати відповіді на питання, що вас цікавлять, і в тому числі прорахунок будівництва житла у будь-якій комплектації.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити