Будівництво барнхауса під ключ – вибір творчих натур

Класика не всім до душі. Є люди, в яких традиційні класичні рішення викликають нудьгу, тому їм потрібні яскраві сучасні розробки. Це стосується всього, в тому числі й житлових будівель, включно з їх зовнішнім виглядом і внутрішнім наповненням. Одним із напрямків, здатних зацікавити творчих особистостей, є стиль барн. Такі споруди прості й природні, і знаходяться в гармонії з довкіллям. Естетичні будівлі амбарного типу виграшно вписуються в різні типи місцевості. Їх фоном можуть стати як зелень лугів і блакить річок, так і суворі відтінки гірських схилів.

Ціна будівництва barnhouse

Щоб дізнатися, скільки коштують готові споруди в стилі барнхаус, треба визначитися з проектом. Кожна будівля має свою площу, складність архітектурного стилю та обсяг робіт і матеріалів для будівництва та оздоблення. Чи можна зробити онлайн-розрахунок вартості? Введіть необхідну інформацію у відповідну форму на сайті й отримайте приблизну суму! Чому не точну? В калькуляторі немає можливості прописати всі нюанси, що стосуються будівництва житла. Точна сума розраховується представниками будівельної компанії після вибору проекту і розрахунку кошторису.

Детальна інформація про те, скільки коштує барнхаус, знаходиться в рубриці «Ціни» на нашому сайті. Тут же зазначена й ціна квадратного метра споруд у декількох варіантах. Порівнюючи з іншими методиками, варто звернути увагу, що наші будівлі відрізняються більш виграшною вартістю при належній якості.

Будівництво будинків барнхаус під ключ

Спорудження barnhouse у Києві можливо замовити в різних варіантах. Вибравши зведення житла під ключ, ви точно не прогадаєте. Уклавши договір з однією компанією, ви заощадите час і кошти:

  • вам не доведеться шукати підрядників на різні види робіт, тому що всі фахівці є у штаті «КБК Україна»;
  • великі обсяги робіт тягнуть за собою цікавіші розцінки за метр квадратний і, відповідно, вигідні кінцеві суми.

Наші роботи можна переглянути на сторінках сайту. На об’єктах ми робимо фото від початку і до завершення будівельного циклу, а також знімаємо відео, в яких розповідаємо про особливості вибору матеріалу й фундаменту, монтажу стін і покрівлі, обладнання утеплення та оздоблення. Найкраще підтвердження якості житлових будівель від нашої компанії – відгуки клієнтів, які вже експлуатують барнхауси та інші каркасні споруди.

Проекти для будівництва barnhouse під ключ: вибір із двох варіантів

Приступаючи до вибору проекту, варто визначитися, в якій будівлі ви хочете жити:

  • схожій на інші;
  • створеній згідно з вашим задумом.

Обидва варіанти по-своєму цікаві. Типові проекти в стилі барн здатні зацікавити тим, що вони вже готові, неодноразово перевірені, і вам не доведеться витрачати час на створення креслень з нуля та їх узгодження, за винятком випадку, якщо буде потрібно внести будь-які корективи. Індивідуальні креслення цікаві тим, що дозволяють створити житло, яке задовольняє запити конкретної сім’ї. Планування може бути розраховане на маленьку чи велику ділянку або нестандартну територію. Архітектори враховують побажання клієнтів щодо розміру будівлі, кількості поверхів і кімнат у ній.

Барнхаус-будівництво під ключ в Україні

Компанія «КБК Україна» виконує замовлення на спорудження житла в усіх областях країни. Один із барнхаусів був побудований безпосередньо в столиці. Основою для його зведення став проект «Нивки». Стильне сучасне житло було побудоване в комплектації «Під ключ». Загальна площа проекту склала 75 м кв. Другий рівень виконаний у вигляді мансарди. Згідно зі створеним архітекторами проектом, будівля прикрашена балконом і чудовою терасою з перилами й колонами. Для фасадного оздоблення ми використали традиційні для напрямку барн матеріали – метал темно-сірого кольору і дерев’яний фальш брус. Для внутрішньої обшивки стін були обрані гіпсокартон і дерев’яна вагонка.

Для споруди узгоджений свайно-ростверковий фундамент з армованою плитою з бетону. Для створення даху ми використали профнастил U.S. Steel товщиною 0,45 мм. Також будівельники встановили водостічну систему й водовідливи. Щоб будівля вийшла енергоефективною, ми використали мінеральну вату для утеплення стін товщиною 200 мм, а для даху – 300 мм. Також був проведений «теплий монтаж» металопластикових вікон із профілю REHAU E-D 70.

Замовник залишився задоволеним виконаним у короткі терміни проектом, а ми – тим, що змогли реалізувати мрію іще однієї сім’ї про власний надійний і сучасний будинок.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити