Будівництво будинків у Києві: для тих, хто йде в ногу з часом

Сучасні люди намагаються зробити своє життя якіснішим і комфортнішим. Проживання в багатоповерховому будинку не завжди дозволяє реалізувати таку мрію, тому для деяких сімей пріоритетним стає придбання власного котеджу.

Не так давно будівництво приватного житла було доступним не для всіх. Цегляні споруди коштували недешево й чекати заселення в будівлю доводилося роками. Але на зміну традиційним методикам і матеріалам прийшли новинки, і в містах та селищах стали з’являтися дешевші споруди з піно- й газоблоку. А з появою в Україні каркасної технології будівництво житла перейшло на новий рівень. Тепер отримати власні готові об’єкти з нуля можна швидко й відносно недорого.

Як побудувати будинок у Києві: плюси й мінуси технологій

Вибираючи матеріал для зведення житла й не будучи при цьому професіоналом у даній сфері, варто звернутися за консультацією до фахівців. Також багато інформації про методики й матеріали, з якою можна ознайомитися самостійно, розташовано в інтернеті. Розглядаючи різні варіанти будівництва, можна виділити такі особливості будинків з різних матеріалів:

  • Цегла. Традиційний довговічний матеріал, який здавна використовується для зведення будівель. Він відрізняється міцністю, надійністю й не схильний до горіння. Готові споруди виглядають чудово, але при цьому матеріал має кілька мінусів. Один із них – вартість. Одиниця коштує недорого, але в розрахунку на цілий будинок сума виходить значною. А до неї ще треба додати високу вартість трудовитрат, використання будівельної техніки й облаштування капітального фундаменту.
  • Піно- й газоблок. Матеріал відрізняється низьким рівнем теплопровідності та стійкий до вогню. Такі будівлі коштують дешевше, ніж попередній варіант, і створюються не настільки довго, але зовнішня сторона стін вимагає додаткового оздоблення. Мінусом є крихкість матеріалу. З одного боку, це позначається на простоті оздоблення, а з іншого – несуча здатність пористих блоків також знижується.
  • Каркасна методика. Цей варіант підходить всім, хто хоче отримати готовий до цілорічного проживання енергоефективний сучасний дерев’яний котедж під ключ швидко й за розумною вартістю. Такі будівлі не бояться цвілі, швидкого займання та готові служити мешканцям протягом тривалого періоду.

Вартість будівництва будинку в Києві

Скільки коштуватиме для мешканців житло під ключ у Київській області, залежить від їхніх потреб та особливостей земельної ділянки, а також обраного будівельного матеріалу. Ми створюємо будівлі будь-якої площі й складності, тому всі наші клієнти залишаються задоволені отриманим результатом. У порівнянні з іншими методиками, сучасне житло з дерева можуть дозволити побудувати собі сім’ї з різним достатком.

Цікавлять подробиці? Ціна за 1 м2 прописана у відповідному розділі сайту. Тут представлені різні комплектації, що дозволяють вибрати як варіант «під ключ», так і часткове проведення робіт будівельниками компанії. Також наші замовники можуть самостійно здійснити розрахунок вартості онлайн, використовуючи калькулятор. Остаточна ціна будівництва будівлі може бути названа тільки фахівцями.

Ціни на проекти для будівництва

Придбати типові та індивідуальні проекти сьогодні не проблема. Готові розробки у великій кількості представлені на сторінках нашого сайту. Тут є як сучасні будівлі на один і два поверхи, так і класичні споруди. Для багатьох сімей цікаве житло мансардного типу, що дозволяє отримати додатковий житловий простір дешевше, ніж при створенні повноцінного двоповерхового будинку. Такі споруди відрізняються цікавими фасадами, а на верхньому рівні можна створити затишну спальню або зону відпочинку, звідки в темний час доби через вікно в даху можна буде спостерігати за зірками.

Не менш цікаві й будівлі у стилі барнхаус. Вони також створюються на один або два рівні та можуть бути доповнені другим світлом. Такі споруди добре вписуються в різні ландшафти та відрізняються сучасним виглядом і комфортною експлуатацією. Скільки коштує проект житла? При площі будівлі сто квадратів планування коштуватиме 7-8 тис. грн – все залежить від складності замовлення. Замовивши у нас проведення робіт під ключ, готовий проект каркасного котеджу ви зможете отримати безкоштовно.

Будівництво будинків у Києві під ключ

Якщо ви вирішили побудувати житло своїми руками, посібник по будівництву на нашому сайті можна завантажити безкоштовно. Але не будучи фахівцем, краще не починати настільки серйозну справу. Тим більше, що, довіривши будівництво каркасних будівель у Києві компанії «Карпати Буд Каркас», ви витратите менше коштів, ніж для виправлення власних помилок.

Ознайомитися з роботами наших фахівців можна, переглянувши на сайті фото побудованих будівель. Про те, як проходило будівництво, розкажуть відео на каналі Ютуб, зняті на наших будівельних майданчиках. Бажаючи особисто ознайомитися з особливостями методики і побачити, які матеріали входять до складу стін і яка кількість мінеральної вати використовується для того, щоб житло було енергоефективним, наші потенційні клієнти можуть відвідати об’єкти, що будуються.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити