Відгуки про канадські будинки

Перш ніж зважитися на певний крок, багато хто з нас любить почитати або послухати відгуки тих людей, хто вже стикався з подібними завданнями. Не оминуло це і будівництво будинків за канадською технологією. Незважаючи на те, що вони давно популярні в світі, жителі нашої країни частіше звертаються до більш традиційних технологій будівництва. При цьому відгуки власників каркасних будинків містять велику кількість позитивних фактів про зведення і експлуатацію таких конструкцій.

Відгуки про будівництво будинків

Намагаючись розібратися, який будинок краще, замовники починають шукати відгуки про житло різного типу. Їх цікавить, який матеріал є найбільш міцним і довговічним, енергоефективним і, в той же час, недорогим. Завдяки сучасним технологіям, асортимент будівельних матеріалів розширився, з’явилася можливість будувати будинки з різним співвідношенням ціни і характеристик.

Так, будинки з цегли довговічні і міцні, але істотно поступаються більш сучасним матеріалам за рівнем енергозбереження. Для досягнення необхідних норм їхні стіни повинні бути не менше 120 см, що обходиться досить дорого. На керамоблок ціна і вартість робіт зі зведення будинку також досить високі, хоча споруди з нього будуються просто та швидко.

Будинки з піно-і газоблоків відрізняються низькою ціною і є більш екологічно чистими. Їхні стіни добре пропускають повітря, створюючи в будинку хороший мікроклімат. З недоліків варто виділити недостатню міцність матеріалу. При усадці на ньому можуть утворитися тріщини і такий будинок при зведенні необхідно добре армувати. Будинки з дерева красиві і екологічні, але, при використанні профільованого брусу необхідна усадка не менше року. Можна використовувати клеєний брус, який не потребує усадки, але його вартість буде значно вище.

На сьогодні каркасні споруди є найбільш недорогим і швидким методом будівництва житла. Іншим незаперечним їх перевагою є економічність. Мінімальні витрати теплоносіїв сприяють підтримці в приміщенні оптимальної температури. Використання сучасних оздоблювальних матеріалів відкриває масу можливостей для дизайнерських рішень.

Відгуки власників будинків

Будівельна компанія “Карпати Буд Каркас” не один рік займається зведенням будівель за каркасною технологією. Ми будуємо не тільки гарні будинки за канадською методикою, а й церкви, храми, дачні будиночки, альтанки, готелі і бази відпочинку, лазні і сауни, кафе і ресторани, тераси, промислові об’єкти. Цікаво дізнатися, що про роботу компанії і експлуатації об’єктів кажуть наші клієнти? На сайті розташовані відгуки про будівництво людей, які вже стали власниками канадських будинків. Також на нашому каналі в Ютубі можна подивитися і послухати, що говорять про будівлі замовники.

Особливості будівництва та відкликання про приватний будинок в м. Київ

Зведення будь-якої будівлі має свої особливості. Одним з найбільш складних в роботі нашої компанії стало будівництво каркасного будинку по проекту “Луговий” на Осокорках у місті Київ. В даному випадку труднощі полягали не в масштабності проекту або складності придбання будівельних матеріалів. Головна складність полягала в незручному розташуванні самої ділянки, на якому планувалося проводити роботи.

Однією з особливостей будівництва каркасних будинків є можливість працювати без залучення важкої будівельної техніки, що в певних умовах відбивається на якості і швидкості робочого процесу. Простору для виконання робіт на території майданчика було настільки мало, що бетон для заливки фундаменту довелося пропускати через рукав довжиною 15 м, так як не було можливості встановити бетономішалку ближче.

Якби знадобилося застосування великої будівельної техніки, роботи виявилися б під загрозою. Але, будівництво канадських будинків обходиться мінімумом устаткування, що дозволяє зводити їх навіть в гірських районах або місцевості, де рух великогабаритних машин ускладнено.

Канадська технологія дозволила звести будинок в зазначені в договорі терміни. Як і всім каркасним будинкам, йому характерні:

  • економічність;
  • екологічність;
  • привабливий вигляд;
  • сейсмостійкість;
  • енергоефективність.

Замовник залишився задоволений будинком. Відео відгук до даного об’єкта можна подивитися на нашому каналі або вгорі над даною статтею.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити