Ціна каркасно-щитового будинку

Будинки за канадською технологією давно завоювали серця жителів європейських країн і є перспективним напрямком в будівництві в нашій країні, так як відрізняються великою кількістю переваг, однією із головних є ціни на будівництво каркасно-щитових будинків.

Будинки, побудовані за канадською технологією, стають цікаві навіть тим, хто може собі дозволити і більш дорогі види житла. Чому б не побудувати особняк, який буде дешевше аналогів, при цьому перевершуючи їх і в інших моментах, таких як:

 • Невеликі терміни зведення будівель.
 • Висока енергоефективність.
 • Хороша сейсмостійкість.
 • Екологічність.
 • Довговічність.

Вартість каркасно-щитового будинку під ключ

Яка ціна на каркасно-щитові будинки в Україні, у скільки обійдеться будівництво будинку за канадською технологією – одні з перших питань, які задають клієнти при зверненні в нашу компанію. Але, озвучити кінцеву вартість, не ознайомившись досконально із запитом замовника і не склавши проектно-кошторисну документацію ніхто не зможе. Попередньо необхідно визначитися з:

 • Проектом майбутньої споруди. Типові проекти без доопрацювання обходяться замовникові дешевше, ніж створені в індивідуальному порядку під конкретний запит і умови місцевості.
 • Особливостями земельної ділянки та наявністю поблизу необхідних комунікацій.
 • Загальною площею майбутньої споруди.
 • Вибором будівельних матеріалів.
 • Крім будівництва каркасного будинку під ключ, нашими будівельниками можуть бути зроблені лише певні види робіт.

У будь-якому випадку, якщо порівнювати з іншими методами зведення житла, звернувшись в нашу компанію, замовник отримає відносно недороге каркасно-щитове житло, відповідне власним запитам і стандартам будівництва в цілому.

Як розраховується вартість каркасно-щитових будинків

Ознайомлення з перевагами будинків, зведених за канадською технологією, часто призводить замовників до бажання побудувати або купити каркасно-щитовий будинок. Щоб приблизно зорієнтуватися по вартості, можна зайти на сторінку сайту, де розташовані ціни і комплектації каркасно-щитових будинків.

У розділі «Ціна» вказана мінімально можлива вартість за квадратний метр різних комплектацій канадського будинку, які виконують наші будівельники. В залежності від варіанту, в вартість входить прорахунок матеріалів, необхідних для облаштування фундаменту, каркасу, зовнішніх стін і перегородок, даху, утеплення, внутрішнього і зовнішнього оздоблення будівлі, установки систем опалення та вентиляції, енергозберігаючих вікон і дверей.

Тут ви зможете ознайомитися з ціною на одноповерхову каркасно-щитову будівлю, а також на будинок, що складається з двох поверхів. Будівля може бути як невеликого розміру, так і великої площі, з терасою, гаражем і господарськими будівлями. Також на сайті можна прочитати коротку інформацію про проведення робіт і знайти відгуки наших замовників.

Якщо Вам цікаві проекти і вартість каркасно-щитових будинків від компанії “Карпати Буд Каркас“, з нами завжди можна зв’язатися за вказаними телефонами або, залишивши заявку на сайті. Ми допоможемо побудувати будинок Вашої мрії, в якому завжди буде тепло та затишно. У порівнянні з покупкою готового будинку, при наявності земельної ділянки, безперечно, більш вигідним і цікавим є саме варіант зведення житла за власними уподобаннями.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити