Будівництво дачного будинку в Івано-Франківську

Хто не мріє обзавестися затишним дачним будиночком, куди можна приїхати на вихідні, щоб відпочити після насиченого трудового тижня, провести відпустку? І не важливо, якого розміру він буде. Головне те, що це буде власний райський куточок для сім’ї на лоні природи.

Компанія “Карпати Буд Каркас” пропонує купити дачний будинок в Івано-Франківську і області в залежності від ваших побажань. Ми займаємося будівництвом дач і будинків в будь-якому з регіонів України як за типовими проектами, складеними нашими архітекторами, так і створюємо індивідуальне планування. У будь-якому випадку проекти і планування дачних будинків відображають потреби замовників і їхнє уявлення про затишний комфортний будиночок вихідного дня.

Будівництво дачі на Івано-Франківщині

До нас часто звертаються замовники з проханням побудувати невеликий, затишний, теплий дачний будинок. Ми, звичайно, не можемо в такому проханні відмовити людям і будуємо симпатичні дачні споруди будь-якого розміру і планування. Пан Степан до нас вперше звернувся ще два роки тому із проханням звести будинок, однак, на той момент по земельній ділянці були певні невизначеності, які були перешкодою процесу будівництва.

Вдруге пан Степан до нас звернувся на початку лютого 2019 року. Після проведення детального обговорення проекту дачного будинку, всіх узгоджень, зокрема щодо комплектації, ми приступили до підготовки для будівництва. Вже через 4 дні після всіх узгоджень ми приступили до облаштування фундаменту. Нами було прийнято рішення про те, щоб укластися з зведенням даного будинку під ключ в термін 15 робочих днів. Оскільки погода внесли свої корективи, всі роботи були виконані в 19-денний термін. Як кажуть: «Людина – планує, Бог – коригує».

Каркасна технологія при будівництві дачних будинків

Як видно з прикладу, будівництво будинку на дачній ділянці займає зовсім мало часу. Точні терміни визначаються:

 • загальною площею приміщення;
 • складністю проекту;
 • фінансовими можливостями замовника.

Іноді роботи виконуються з перервою. Але, зведення споруди по каркасній технології займає значно менше часу, ніж аналогу, виконаного з цегли або інших більш звичних матеріалів. Наша компанія здобула довіру своїх замовників, тому нас рекомендують друзям і знайомим. Цьому сприяє якісно і в термін виконана робота, а також будиночки:

 • які не потребують постійного опалення;
 • швидко прогріваються від каміну або автономного котла;
 • такі, що не піддаються пошкодженню бактеріями і мікроорганізмами;
 • морозостійкі;
 • розраховані на термін експлуатації до 100 років.

У скільки обійдеться побудувати дачу

Будівництво дачі на ділянці починається з вибору або складання проекту. Далі складається кошторис, в результаті чого замовнику надаються загальна вартість і ціни на матеріал, окремі види робіт. Попередньо ціни на проекти можна подивитися на нашому сайті у відповідному розділі, але, в реальності, кожен з них вимагає адаптації до місцевості, побажанням замовника, що в результаті також впливає на кінцеву вартість.

Після вибору проекту і закупівлі матеріалів можна приступати безпосередньо до будівельних робіт, які також є частиною загальної суми. Сюди входить облаштування:

 • Фундаменту. Вартість може коливатися в залежності від типу основи.
 • Комунікаційної системи, каналізації.
 • Каркасу, зовнішніх стін і перегородок.
 • Крокв і покрівлі.
 • Дверей і вікон.

Також до уваги беруться утеплення, гідро-, пароізоляція стін, перегородок і даху, монтаж системи опалення та вентиляції, внутрішнє і зовнішнє оздоблення будівлі. При цьому загальна сума при будівництві канадських будинків виходить значно нижче, ніж у аналогічних споруд, виконаних з більш звичних матеріалів.

У даному конкретному випадку замовник залишився задоволений результатом. Будиночок вийшов гарний, затишний, теплий і як говорить пан Степан: «Він наче все життя тут і стояв».

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити