Будівництво каркасного будинку під ключ

Зведення фінських будинків під ключ починається з вибору проекту і технології, по якій вони будуть побудовані. Придбання власного будинку – проблема, актуальна для багатьох сімей, які мріють отримати будівлю за прийнятною ціною і в стислі терміни. Важливими моментами при цьому є вартість матеріалу і робіт, вибір комплектації.

Сучасний ринок пропонує купівлю і будівництво будівель з цегли, бетону, піно- і газоблоків. Кожен з варіантів має свої переваги. Але, при бажанні отримати гарний, теплий будинок, варто звернути увагу на каркасно щитові будинки. Дана технологія дозволяє отримати будівлі недорого, а комплектація – заселитися, через кілька місяців з моменту укладення договору з будівельною компанією.

Проекти на будівництво каркасних будинків під ключ

Найбільш вигідним і зручним для замовників є придбання житла в комплектації «під ключ». В даному випадку всю відповідальність за проведення робіт беруть на себе представники однієї компанії. Це скорочує як тимчасові витрати, так і матеріальні. Проект дає можливість замовникам побачити, як буде виглядати готовий варіант, розташування кімнат, дверей і вікон. Для будівельників креслення є керівництвом, згідно з яким будуть виконуватися роботи. Тому важливо, щоб в документації містилися всі важливі відомості, включаючи висоту стін, кількість поверхів, загальну площу будівлі, особливості даху.

Компанія «Карпати Буд Каркас» має в своєму розпорядженні власне архітектурне бюро. На сайті розташовані типові проекти на житлові і дачні каркасно щитові споруди від наших архітекторів, які відрізняються розміром, зовнішнім виглядом, кількістю поверхів, плануванням кімнат. Також у нас можна замовити створення індивідуальних проектів на будівництво одноповерхових і двоповерхових варіантів будь-якої складності. Це можуть бути скромні симпатичні будиночки невеликого розміру і просторі особняки, а також – для нестандартних ділянок.

Ціна на будівництво каркасних будинків під ключ

Як тільки сім’я наважується на будівництво власного житла, одним з актуальних питань стає вартість. Щоб зорієнтуватися, пропонуємо подивитися ціни на типові варіанти, розташовані на сайті «КБК Україна».

Сума залежить від різних чинників:

  • особливості планування;
  • архітектурний стиль;
  • розмір житла;
  • будівельні та оздоблювальні матеріали;
  • вартість робіт.

Вартість за індивідуальним замовленням також буде залежати від даних показників. Дізнатися її вийде після того, як наші співробітники складуть креслення і кошторис. До цього моменту можна прорахувати орієнтовну ціну житла. Щоб попередньо дізнатися, у скільки може обійтися будівництво, треба зайти в розділ «Ціни» сайту і вибрати вартість квадратного метра в комплектації «під ключ». Далі ця цифра множиться на загальну площу будівлі.

Чи справді можна отримати будинок недорого? Ознайомтеся з нашими цінами і порівняйте їх з вартістю будівель аналогічної площі з інших матеріалів. При цьому, каркасні будинки є повноцінним житлом для постійного проживання і є енергоефективними, екологічними та довговічними.

Будівництво каркасних будинків під ключ в Україні

Якщо ви вирішили побудувати власне житло, замовити каркасно панельні будинки можна в нашій компанії. Ми готові реалізувати будь-який задум незалежно від складності. Одним з уже виконаних нами замовлень стало зведення будинку в с. Пухівка Броварського району, на Київщині. Замовник, який проживає в орендованій квартирі, вирішив більше не витрачати кошти на оплату оренди, а вкласти їх у власне житло.

Ознайомившись на нашому сайті з канадською технологією та можливостями нашої компанії, де розташовані не тільки проекти для реалізації, а й приклади вже зведених будівель, також відгуки власників, клієнт вибрав один проект, в який, за його бажанням, були внесені деякі корективи.

Проект «Пухівка» був побудований в комплектації «під ключ». Після його реалізації сім’я відразу ж здійснила переїзд і вже насолоджується проживанням у власному енергоефективному комфортному будинку.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити