Ціна каркасного будівництва

Власна домівка – заповітна мрія багатьох людей. Перш ніж приступити до будівництва каркасних будинків, варто зважити усі “за” і “проти”. Якщо вирішили звернутись до спеціалістів за допомогою, тоді варто поглянути на проекти, ціни, фотографії процесу будівництва, відгуки клієнтів . Ми пишаємося завершеними проектами і задоволеними замовниками. Перед початком будівництва наші фахівці роблять ретельну перевірку і аналіз місця, де буде зводитися новий будинок. Ураховуючи усі особливості замовлення ми пропонуємо оптимальні ціни на будівництво каркасних будинків.

Ціна і фото каркасного будівництва
Ціна каркасного будівництва в Карпатах

Будівництво в м.Яремче (Івано-Франківська обл.) за задумом не повинно було починатися з нуля. Щоб була озвучена остаточна ціна на каркасне будівництво під ключ, необхідно врахувати початкові умови. У клієнта вже стояв старий будинок, який потрібно було реконструювати і підняти другий поверх. Після перевірки ми виявили, що більшість балок вже перегнили і непридатні. У підсумку прийняли рішення про знесення старої споруди і в тих же розмірах побудували новий будинок. Ціна будівництва каркасних будинків під ключ залежить від початкових умов, в даному випадку відновити старий будинок було неможливо.

Проекти і ціна на каркасне будівництво в Україні

Вартість каркасного будівництва перш за все залежить від повноти реалізації проекту. Всього ми пропонуємо декілька варіантів комплектації. Зовні будинок виглядає красиво завдяки використанню фальшбрусу. Інтер’єр створили, використовуючи керамічну плитку, підлогову дошку, шпалери і вагонку.

Проекти і ціна на каркасне будівництво в Україні
Фото і ціна на каркасне будівництво в Україні

Цей проект виконували за комплектацією «під ключ», тому були проведені всі види робіт, включаючи установку сучасної системи опалення, підведення електрики та інших систем комунікації. На вартість будівництва каркасних будинків впливає регіон, особливості місцевості та інші фактори. Наші фахівці допоможуть більш точно обчислити приблизну вартість споруди того чи іншого будинку. Компанія «Карпати Буд Каркас» будує будинок за канадською технологією в усіх регіонах України.

Переваги і ціни на каркасно щитове будівництво:

  • Швидкість спорудження (будівництво будинку займає кілька місяців)
  • Надійність і довговічність (якісні матеріали та перевірена технологія)
  • Екологічність і безпека (ми використовуємо натуральні матеріали, які не шкодять здоров’ю)
  • Тепло і прохолода (взимку будинок не вимагає великих витрат на опалення, а влітку порадує прохолодою і комфортом)
  • Ціна роботи (на каркасне будівництво потрібно менше фінансових ресурсів)
Переваги і ціни на каркасно щитове будівництво
Каталог цін на каркасно щитове будівництво

Компанія «КБК» має прямих і перевірених постачальників будівельних матеріалів високої якості. Тому ми пропонуємо найдемократичніші ціни на будівництво недорогих каркасних будинків. Використання сучасної технології і хороших утеплювачів дозволяють за короткий термін побудувати затишний і економний будинок, який взимку відмінно зберігає тепло, а влітку  – дарує прохолоду.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити