Котедж під ключ

У розумінні сучасного споживача котедж – це естетично і функціонально облаштований заміський будинок. У нашу компанію періодично звертаються замовники, які бажають отримати будинки котеджі під ключ. Сьогодні люди цінують якість і час, тому намагаються довірити проведення робіт одній компанії, яка займеться не тільки облаштуванням фундаменту, зведенням стін, але і допоможе в оформленні необхідних документів.

Де купити котедж під ключ

Займаючись зведенням каркасних будинків, ми виконуємо проекти будь-якої складності, в тому числі у нас можна замовити будівництво котеджів під ключ. Це дуже зручно, адже, уклавши договір з компанією “Карпати Буд Каркас”, замовник може лише періодично контролювати хід робіт до моменту здачі будинку в експлуатацію.

Всі нюанси будівництва, які входять в поняття «під ключ», обумовлюються ще на етапі підписання договору. У ньому прописуються терміни виконання робіт, обов’язки сторін, ціни. Зробивши комплексне замовлення у одній компанії, замовник істотно заощаджує час і гроші. До того ж, вирішивши побудувати котедж під ключ, він отримує можливість реалізувати в ньому всі свої задуми. При бажанні замовника, ми також можемо надати типові проекти котеджів під ключ, з яких можна вибрати найбільш прийнятний варіант.

Вартість котеджу під ключ складається з наступних складових:

 • складання та узгодження проектно-кошторисної документації;
 • проведення робіт з облаштування фундаменту;
 • загальна площа будівлі;
 • складність проекту;
 • закупівля матеріалів для майбутнього будівництва;
 • зведення фундаменту і каркасу;
 • прокладка комунікацій і гідроізоляція;
 • теплоізоляційні роботи;
 • установка вікон і дверей;
 • оздоблювальні роботи всередині і зовні приміщення.

У короткі терміни наші фахівці зможуть адаптувати будь-який з готових проектів під ваші вимоги або розробити проект будинку під ключ відповідно до побажань всіх членів сім’ї. На нашому сайті або каналі Ютуб можна ознайомитися з відгуками про будівництво каркасних будинків нашою компанією.

Будівництво котеджу в м Болехів

У 2016 році до нас звернувся замовник з приводу будівництва котеджу в Івано-Франківській області в містечку Болехів. За словами замовника, основним призначенням споруди повинно було стати її використання в якості будинку вихідного дня для великої родини. Загальна площа будівлі вийшла 182 м кв.

Проект є успішним поєднанням класичної та сучасної архітектури. Фасад будинку виконаний з дерев’яного фальш брусу і покритий спеціальними просоченнями з обраним замовником кольором. Дах покритий м’якою бітумною черепицею, що дуже зручно, так як під час дощу потрапляють на неї краплі не видають зайвого шуму. При цьому даний матеріал міцний і характеризується тривалим терміном служби. Розташовані на даху вікна сприяють висвітленню другого рівня котеджу. Також по всьому периметру даху передбачені відливи.

У будинку планувалася установка каміну для опалення, а також мангала на терасі, тому було прийнято рішення в монтажі спільного (подвійного) димового каналу. Нашими будівельниками були виконані всі побажання замовника. Котедж під ключ вийшов затишним, просторим і тепер велика родина має можливість збиратися в будинку в будь-який зручний час.
pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити