Будівництво одноповерхового каркасного будинку – затишок і комфорт

До нас звернулася клієнтка, яка бажає придбати компактне й красиве житло. Скористатися нашими послугами їй запропонував родич, якому наша команда побудувала будинок минулого року. Завдяки рекомендаціям, вибір технології та компанії-забудовника стали вирішеною справою. Місцем будівництва одноповерхової каркасної будівлі стало мальовниче містечко Броди, що на Львівщині. Вирішивши укласти договір з КБК, замовниця отримала енергоефективне тепле житло, здатне цілий рік зберігати в кімнатах оптимальну температуру. Крім цього, споруда має високу звуконепроникність, завдяки чому мешканці насолоджуються повноцінним відпочинком.

Хочете замовити подібне житло або побудувати щось особливе? Перегляньте нашу колекцію проектів, креслень фасадів і планів поверхів, які ми склали, щоб надати відправну точку в тому, що може вас надихнути. Наші штатні дизайнери-конструктори можуть легко змінити всі планування, щоб допомогти вам зрозуміти, що підійде особисто вам. Якщо ви не знайдете того, що шукаєте, ми все одно будемо раді співпраці. КБК може надати архітектора, який втілить ваші задуми щодо стилю і дизайну.

Якісне будівництво одноповерхових каркасних будинків під ключ

Зведення скандинавських будиночків під ключ користується чималою популярністю завдяки втіленню в них всіх дизайнерських ідей і планів. Багатьох цікавить питання: “Скільки коштує будинок під ключ?”. Підсумкова вартість стане відома після певних прорахунків та складання бюджетного кошторису. У своїй роботі ми використовуємо інноваційні технології та унікальні авторські методики в сфері зведення каркасних будівель. Ми готові поділитися цим досвідом з вами. Рекомендуємо переглянути відео про створення “канадок” на нашому сайті або Ютуб-каналі.

Чому споруда з дерев’яним каркасом на замовлення – це найкращий вибір? Ця невелика будівля пропонує просторий відкритий концептуальний дизайн з великою кількістю вікон, які максимально збільшують потрапляння сонячного світла всередину житла, а також відкривають прекрасний вигляд на навколишню природу. Замовивши подібний проект, можна доповнити його витонченою терасою, яка забезпечить багато місця для розваг і відпочинку на свіжому повітрі. В приміщенні достатньо місця для найнеобхіднішого. Планування всередині можна зробити на свій смак: простора кімната, ванна, вбиральня, а ще дві невеликі спальні та кухонна зона. На сайті представлена постійно зростаюча колекція проектів, плани будівель і поверхів, що надають повну гнучкість стилю і дизайну нашим спорудам з дерев’яного каркаса. Все енергоефективно й майстерно оздоблено нашими майстрами!

Будівництво одноповерхових каркасних будинків в Україні: особливості та переваги

Можна затіяти будівництво житла своїми руками, але це потребуватиме певних навичок у будівництві й забере чимало часу, фізичних сил і грошових витрат. Ми пропонуємо завантажити покрокову інструкцію, в якій можна ознайомитися з поетапним циклом зведення будівель за канадським методом.

Але залучення досвідчених фахівців – варіант більш надійний. Вирішивши укласти договір з КБК, ви гарантовано отримаєте практичне й комфортабельне житло на один поверх з підвищеною міцністю і довговічністю. Кожен проект легко розширити й включити в нього індивідуальні рішення: вибрати конструкцію даху; організувати зручні під’їзні шляхи і красивий ландшафтний дизайн; підібрати матеріал покрівельної системи; створити веранди, балкони, мансарди, гаражі; добудувати окремі службові приміщення або навіси для автомобілів; встановити внутрішні каміни або інший вид опалення, а також системи вентиляції. Це все ви можете вибрати й додати в індивідуальний проект будівлі.

Ціни на будівництво одноповерхових каркасних будинків на будь-який гаманець

Остаточна ціна за 1 м2 для одноповерхової споруди залежить від таких факторів, як:

  • вибір ділянки та будматеріалів;
  • внутрішнє й фасадне оздоблення;
  • терміновість виконуваних робіт та ін.

Попередній бюджет для забудови можна дізнатися за допомогою розрахунку ціни онлайн на сайті “Карпати Буд Каркас”. У випадку зі спорудою в Бродах, компанією з замовником погоджено рішення зводити будівлю в комплектації «Каркас», яка передбачає, що деякі етапи будівництва будуть виконуватися клієнтом особисто. У комплектації “Каркас” наша мета – надати каркасну систему, яку можна легко й ефективно зібрати на місці без спеціального важкого обладнання. Компоненти дерев’яного каркаса можуть бути створені й включені в нові або відремонтовані будівлі у якості надбудов.

Унікальні проекти для будівництва одноповерхових каркасних будинків на будь-який смак

Наші кваліфіковані архітектори розробляють проекти для будівель різних стилістичних спрямувань, масштабності й складності. Ми допоможемо в реалізації недорогих каркасних дач та елітних заміських особняків.

Спеціально створені макети споруд в об’ємному форматі допомагають візуально визначитися із зовнішнім виглядом майбутнього житла й дізнатися, скільки коштує об’єкт. Для розробки проекту у Львівському регіоні ми взяли за основу готову пропозицію «Зимовий ліс», адаптувавши її під побажання нашої замовниці, що залишилася задоволеною співпрацею з КБК.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити