Проект каркасно-щитового будинку

Дачні будинки переважно передбачені для тимчасової експлуатації (вихідних, теплої пори року). Але іноді люди вважають за краще проживати в них постійно – ближче до природи. З придбанням порожньої дачної ділянки, у багатьох виникає питання, як в короткий термін і з мінімальними вкладеннями побудувати на території будинок.

Як швидкий, якісний і економний варіант, ми пропонуємо розглянути проекти на каркасно-щитові будинки і вибрати найбільш цікаву в конкретному випадку модель для майбутньої споруди.

Де замовити каркасно-щитовий будинок в Україні

Компанія Карпати Буд Каркас пропонує розглянути проекти каркасно-щитових будинків для постійного або тимчасового проживання. Їх можна швидко прогріти від автономного котла, печі або каміна навіть при нечастому відвідуванні. Такі будівлі розраховані на період експлуатації до 100 років і виробляються з матеріалу, стійкого до пошкодження бактеріями і мікроорганізмами, не бояться морозу і не гниють.

Проекти на каркасно-щитові будинки під ключ можна вибрати вже готові, а можна замовити індивідуальну розробку архітекторами з урахуванням конкретних побажань і особливостей кліматичної зони і ландшафту. У нас можна вибрати готові проекти одноповерхового каркасно-щитового будинку, починаючи від 12 м2, якого буде достатньо для періодичних відвідувань з ночівлею для 1-2 чоловік, а також більш місткі варіанти. Визначаючись з площею споруди, варто враховувати:

  • кількість осіб, які будуть приїжджати на дачу і залишатися на нічліг;
  • досить кухні і спальних кімнат чи хотілося б включити терасу для посиденьок, гараж для автомобіля та інше.

Яка ціна на каркасно-щитовий будинок під ключ

Вартість каркасного дачного будинку багато в чому залежить від побажань замовника, але однозначно, побудована нами будівля буде істотно нижча в ціні за аналогічну по площі, виконану з традиційної цегли або блоків.

знайти інформацію про зведені будівлі і подивитися відгуки про будівництво людей, що вже стали нашими клієнтами. Всі вони говорять про зручне планування, швидке зведення, раціоналізм і економічність готових споруд. Якщо вас цікавлять проекти і ціни на каркасно-щитові будинки, їх можна дізнатися, звернувшись за вказаними телефонами або написавши на пошту.

Будівництво за проектом «Дмитрів»

У нашу компанію звернувся замовник з бажанням побудувати каркасно-щитовий будинок в селі Великі Дмитровичі, Обухівського району, Київської області. Будинок повинен був вийти просторим, затишним і світлим. Також до житлової площі повинно було примикатись гаражне приміщення і відкрита тераса для можливих посиденьок з сім’єю або друзями. Проект будівництва «Дмитрів» можна подивитися тут.

Роботи тривали протягом 4 місяців і одного тижня. Серед особливостей будівництва варто відзначити досить суттєвий нахил ділянки, тому грунт під фундаментом частково знімався. Фасад будівлі вийшов досить класичним. Він виконаний у світлій штукатурці, а накладки на кутах будинку і вікнах пофарбовані в темний коричневий колір дерева, надають йому європейську вишуканість. Опалення в будинку забезпечується газовим котлом, але на перспективу були зроблені виходи під можливу установку твердопаливного котла.

В результаті готовий каркасний будинок має:

  • функціональний гараж;
  • простору терасу;
  • 3 спальні на 2 поверсі;
  • 1 спальню на 1 поверсі;
  • більшу вітальню.

У ньому комфортно розміститься велика сім’я, а на терасі можна буде влаштовувати сімейні свята або зустрічі з друзями.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити