Будівництво сауни під ключ

Ті, хто має власну баню, знають, наскільки це комфортно. Не треба далеко їхати, адже все знаходиться в межах доступності. Розігрів приміщення проводиться до будь-якої комфортної температури. Відвідування можливе в будь-який зручний час абсолютно безкоштовно і без обмеження тривалості. Сучасна сауна в будинку – відмінний варіант не тільки попаритися з метою зміцнення здоров’я, а й відпочити як з сім’єю, так і з друзями.

Чи можна побудувати парну власними силами? Можна, але це потребує багато часу і сил і за складні проекти самому братися не варто. Тому, якщо є бажання отримати якісну споруду, де можна буде не тільки ополоснутися і зняти втому, а й якісно відпочити, без професійної допомоги не обійтися. Будівельники компанії “Карпати Буд Каркас” не просто створять баню, яка відповідає бажанням замовника, а й оформлять її з житлом в одному стилі. Така споруда обійдеться недорого, а будівництво саун під ключ не займе багато часу, тому в недалекому майбутньому з моменту підписання договору ви вже зможете користуватися власною сауною.

Чи можливе будівництво сауни під ключ недорого

Баня служить місцем відпочинку, спілкування, приємного проведення часу, дотримання гігієни і цілющого відновлення. Почувши це слово, багато малюють в уяві затишну будівлю з дерева. Саме з деревини раніше і будувалися справжні бані, так як воно є екологічним природним матеріалом, таким, що має всі необхідні для такого роду споруди властивості. А враховуючи, що використання лазні дійсно позитивно впливає на організм, приміщення з дерева залишаються популярними і донині. Якщо існує потреба в будівництві недорогого варіанту, варто скористатися каркасною технологією. Дана методика дозволяє звести будівлю будь-якої складності і за прийнятною для багатьох ціною.

Роблячи замовлення на монтаж і будівництво саун, замовник може вибрати будь-який стиль оформлення. Зовні будівля може виглядати по-селянськи затишно або в стилі міського модерну, кантрі. Усередині буде створений особливий мікроклімат, що сприятливо впливатиме на здоров’я. При правильній експлуатації така конструкція прослужить не одне десятиліття. До доступної цінової категорії можна віднести і лазні з газобетону. Блоки легко і швидко вмонтовуються. Гарна внутрішня ізоляція робить їх стійкими до високої вологості. Також до плюсів газобетонних будівель відноситься низький рівень теплопровідності.

Ціни на будівництво сауни під ключ

Цікавить вартість будівництва лазень? Перш ніж дізнатися ціну, розгляньте проекти саун і визначіться з вибором.

На сайті “КБК Україна” розташовані різні варіанти будівель, створені проектантами нашої компанії. Також можна оформити замовлення на розробку індивідуального плану. На вартість лазні, як і на ціну житла, впливають різні фактори:

  • особливості території під забудову;
  • площа споруди;
  • будівельний матеріал;
  • внутрішнє і зовнішнє оздоблення;
  • віддаленість комунікацій.

У нас можна замовити зведення стандартного варіанту з басейном. У розділі «Ціни» нашого сайту вказана вартість одного квадратного метра в різних комплектаціях. Вибравши ціну «під ключ» і помноживши її на бажану площу будівлі, можна самостійно визначитися з орієнтовною цифрою до оплати. Точну суму зведення типового проекту без внесення змін можна дізнатися у представників компанії відразу. Якщо вибір припав на індивідуальне планування, остаточна вартість буде озвучена після складання проектно-кошторисної документації.

Де в Україні замовити будівництво саун і лазень під ключ

Як побудувати приватну лазню? Якщо є бажання отримати швидкий і якісний результат за розумну ціну, краще не займатися самодіяльністю, а відразу звернутися в нашу компанію. Ми будуємо сауни під ключ в Україні, тому з моменту укладення договору і до здачі проекту в експлуатацію, наші клієнти можуть спокійно очікувати результат. Проектування лазень є початковим етапом, після чого складається кошторис і будівельники починають роботу. Фото вже готових об’єктів можна подивитися на нашому сайті.

Одна з саун, створених будівельниками “Карпати Буд Каркас”, розташована в селі Вінницькі Стави Київської області. Будувалася вона за проектом «Вулкан». Так як замовник вже мав чітке уявлення про каркасну технологію, при виборі методики для зведення споруди сумнівів не було.

Роботи проводилися в комплектації під ключ і в результаті замовники отримали затишний будинок для відпочинку, частиною якого стали камінний зал і містка сауна. А головне – каркасна технологія дозволила все це отримати швидко і недорого.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити