Будинок під ключ по канадській технології

Відтепер на один будинок, побудований по канадській технології стане більше – компанія Карпати Буд Каркас збудувала іще один будинок в селі Черніїв поблизу Івано-Франківська.

Безсумнівний плюс, який відзначають і фахівці, і забудовники – зводити будинок канадська технологія дозволяє в найкоротші терміни. Так, в даному випадку будинок зведений «під ключ» всього за 4 місяці та один тиждень по проекту “Бузова”

На практиці на зведення будинку від 100 до 200 кв. м при вже закладеному фундаменті йде 3,5 – 4,5 місяці. Все це завдяки каркасним технологіям. З їх монтажем справляються 3-4 будівельники. Навіть якщо не буде спеціальної техніки, збірка каркасного будинку за канадською технологією не стане довгобудом. Дана технологія дозволяє практично одночасно і монтувати будинок, і оздоблювати його у будь-яку погоду і в будь-яку пору року.

Канадський будинок під ключ з гарантованою якістю на Івано-Франківщині

Технологія, розроблена та перевірена в Канаді, стала найпопулярнішою і в нашому регіоні. Замовника приваблює висока швидкість будівництва без шкоди якості та зі збереженням тривалого терміну експлуатації. Канадський будинок під ключ в Івано-Франківську для майбутнього власника житла може стати ідеальним варіантом.

Сам метод зведення будинку із використанням канадської технології привертає увагу безліччю архітектурних варіантів. Це дає можливість урізноманітнити будинок, уникнути схожості. З огляду на особливість ландшафту регіону кілька деталей в, здавалося б, типовому проекті дозволяють побудувати будинок, який буде зі своїм особливим зовнішнім виглядом.

Сьогодні є можливість побачити будинок канадський в Івано-Франківську не в макеті або на буклеті: в таких будинках комфортно живуть сім’ї, де добре кільком поколінням – від дідусів з бабусями до онуків. Спільність і автономія стає ідеальним варіантом зміцнення сім’ї. І це все за допомогою будинку, побудованого по каркасній технології.

Тут доречно зазначити, що використовуються якісні звукоізоляційні матеріали, котрі забезпечують комфортний рівень шуму в усіх приміщеннях. Цей показник вже отримав переконливе підтвердження: за 7 років експлуатації таких будинків не було відзначено жодного випадку порушення гарантованої звукоізоляції, що теж приваблює замовника, особливо з галасливого мегаполісу, з багатоквартирного будинку.

Естетика та екологія канадського дому або два в одному

Замовника приваблює доступна вартість такого будинку. Стартує економія з фундаменту, який може бути набагато легшим, ніж для будинку з цегли або блоків. Виграє технологія і в часі: відразу після зведення будинку можна починати оздоблювальні роботи.

Окремо слід відзначити, що зведення будинку за канадською технологією – це комплексний підхід, який включає в себе не тільки сам процес будівництва. Фахівці компанії беруть на себе закупівлю матеріалу, саме будівництво, його організацію та контроль. І все це в тому руслі, яке визначили майбутній власник будинку та будівельна фірма Карпати Буд Каркас.

Оскільки готового фундаменту при початку будівництва по проекту “Бузова” не було, то спочатку силами нашої компанії був здійснений монтаж стовпчато-стрічкового фундаменту і тільки після цього вже почалася збірка каркасу для майбутнього будинку. До речі, загальне утеплення будівлі становить:

  • зовнішні стіни – 250 мм
  • утеплення стелі – 250 мм

Якщо говорити про оснащення комунікаціями, дане замовлення включає в себе електропроводку, водопровід та каналізацію. Причому, в каркасному будинку всі інженерні комунікації розташовуються між чистовим оздобленням, тому в разі необхідності дуже легко отримати доступ до них.

В плані комунікацій канадська технологія теж лідирує: її називають гнучкою та цінують за те, що при необхідності можна провести ремонтні роботи в будь-який час.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити