Будинок вихідного дня за каркасною технологією: комфорт та надійність за доступною ціною

Яким повинен бути будинок? Усім зрозуміло, що хороше житло має бути надійним, міцним і з хорошим мікрокліматом, а використання якісних матеріалів у процесі будівництва дозволить забути про ремонт надовго. Цим критеріям відповідає житло, збудоване за каркасною технологією. Цей метод широко поширений у країнах Європи та Америки, а останнім часом стрімко розвивається і в Україні.

Вимоги до житлового будинку

На прилавках спеціалізованих магазинів можна знайти різноманітні матеріали, використовуючи які, можна побудувати оселю своєї мрії. Вирішили розпочати будівництво в Києві? Для початку потрібно визначити ціль будівлі. Це має бути житло для постійного проживання чи будинок вихідного дня? Існують вимоги, яким має відповідати кожна споруда:

 • міцність;
 • довговічність;
 • хороша шумо- та теплоізоляція;
 • висока вологостійкість об’єкту.

Від вибору основного матеріалу (цегла, газоблок, дерево) залежить довговічність житла, вартість будівництва за 1 м2, вартість експлуатації, тип фундаменту та технологія будівництва. Будинок вихідного дня за каркасною технологією під ключ вже давно користується популярністю в Україні. Принцип каркасу дозволяє економити час та матеріали. Деревини для такої будівлі потрібно мало. Несучий каркас займає всього 8% місткості, але при цьому витримує 100% навантаження. Плюси натуральних матеріалів беззаперечні:

 • екологічність;
 • естетика;
 • тривалий термін служби;
 • швидкість будівництва.

Але не варто забувати, що дерево вимагає спеціальної обробки для захисту від гниття, гризунів та вогню.

Види каркасних будинків

Розрізняють два основні види каркасних споруд:

 • каркасно-рамковий (фінська технологія);
 • каркасно-щитовий (канадська методика).

Будівництво першого типу дозволяє втілювати оригінальні ідеї в реальність, адже жодних обмежень в архітектурі тут немає. Спочатку розробляється проект, потім купуються усі необхідні матеріали й розпочинається процес будівництва. Каркасно-рамковий будинок зводиться на основі каркасу з необшитих рамок, які потім зашиваються водостійким матеріалом на базі натуральної деревини та утепляються на місці.

Щитова будівля збирається із заздалегідь підготовлених та утеплених деталей. Щити виготовляються на заводі, проходять перевірку якості та доставляються на будмайданчик вантажівкою. Щоб скласти споруду зі щитів, знадобиться підйомний кран. Ціна на будинок вихідного дня за каркасною технологією залежатиме від методу обшивки. Каркасно-рамковий метод доступніший за ціною та не потребує залучення важкої техніки. Щитова споруда зводиться набагато швидше, проте вона на 15-20% дорожча, ніж рамкова.

Чому потрібно обирати каркасний будинок?

Рішення щодо технології будівництва приймається на основі фактів. Забудовники пропонують різноманітні варіанти котеджів для Київської області, тому варто ознайомитися з усіма плюсами каркасного житла:

 1. Фінансова доступність. На спорудження такої будівлі йде значно менше коштів, ніж, наприклад, на зведення споруди з цегли чи газоблоків. Можна зекономити на фундаменті, тому що таке житло дуже легке.
 2. Економія на опаленні. Незважаючи на тонкі стіни, каркасник добре захищає від холоду та вологи завдяки утеплювачам в стінах. Жодна цегляна споруда не зрівняється з ним за теплоізоляційними властивостями. Також каркасне житло значно швидше нагрівається.
 3. Легкість у будівництві. Каркасник дуже швидкий та простий у будівництві. Це дозволяє значно знизити фінансові витрати. Будівлю можна зводити в будь-яку пору року – потрібно лише слідкувати, щоб усі матеріали були сухими.
 4. Немає потреби у спецтехніці в процесі будівництва.
 5. Нескладний монтаж усіх комунікацій.

Проекти будинків за каркасною технологією розробляються з урахуванням усіх нюансів. Враховується пожежонебезпечність дерева та захист від комах та гризунів.

Де замовити будинок вихідного дня за каркасною технологією?

Технології постійно вдосконалюються, ведуться активні розробки екологічних та надійних матеріалів, проте сам принцип будівництва каркасного житла майже за 300 років не зазнав істотних змін, що свідчить про його ефективність. Недаремно клієнти компанії “Карпати Буд Каркас” обирають саме “канадську” технологію.

Наш замовник вирішив побудувати будинок вихідного дня площею 30 м кв. Будівництво відбулося в селі Бобриця Київської області. Окрім гостьового будиночка планується зведення житла для постійного проживання в стилі А-Фрейм, яке також будуватиметься за допомогою каркасної технології. Будинок вихідного дня у комплектації “Під ключ” зводився на комбінованому фундаменті. Для оздоблення фасаду ми використали дерев’яний планкінг, а для даху – фальцеву покрівлю, яка забезпечує високу надійність. Для внутрішніх робіт ми застосували фальш брус та гіпсокартон. Також були проведені всі необхідні комунікації.

Скільки коштує будівництво житла під ключ? Остаточна ціна залежатиме від площі об’єкта, використаних матеріалів та виконаних робіт. Здійснити онлайн-розрахунок вартості можна на сторінці “Калькулятор”. Наша компанія також пропонує будівництво споруд у стилі барнхаус за канадською технологією, а також зведення модульних будівель. Типові та індивідуальні проектими розробляємо для споруд із будь-яких матеріалів.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити