Каталог типових проектів від компанії “КБК Україна”

Життя в центрі міста в багатоповерховому будинку не для кожного в задоволення. Сьогодні багато сімей звертають свою увагу на околиці, екологічно чисті райони, де будують житло. Власний будинок – це додаткова можливість насолодитися красою природи, влаштувавши вечерю в альтанці, на терасі або пікнік на траві у дворі. Особливо таке житло цікаве для сімей з дітьми та людей старшого віку. Але і сучасна молодь теж не проти заселитися у власне житло. Розглядаючи варіанти проектів заміських будинків, складно не помітити, що вони більш цікаві, економні та комфортні, ніж міські квартири.

Проектування – один з важливих етапів будівництва. Готове креслення є керівництвом для будівельників. Без нього неможливо побудувати надійну та якісну споруду. Наявність проекту дозволяє простежити правильність проведення робіт та використання матеріалів. Варіанти будинків – відмінна можливість для замовників вивчити різні варіанти будівель та вибрати для своєї сім’ї найбільш цікавий та оптимальний варіант.

Каталог типових проектів каркасних будинків – що це

Житло може бути побудоване за типовим або індивідуальним проектом. Перший варіант надає можливість не витрачати час на очікування, поки будуть складені креслення і розроблена супутня документація. Готові варіанти можна подивитися на нашому сайті або в друкованому збірнику. У ньому зібрані кращі напрацювання архітекторів компанії.

Щоб каталог був цікавий для наших клієнтів і задовольняв їхні потреби, наші архітектори прагнуть передбачити різні вимоги і потреби замовників. Те, що подобається одному клієнту, може не підійти іншому. Тому ми постаралися зібрати в каталозі варіанти типових проектів будівель і споруд, що відрізняються між собою, як по архітектурі, так і по внутрішньому вмісту приміщень, їх розташуванню.

Що містить каталог будівельних проектів від «КБК Україна»

Будівельний каталог житлових будинків містить різні варіанти будівель з актуальними цінами. Це збірка тільки реальних фото і практичних архітектурних рішень. У ньому можна переглянути авторські проектні роботи будівель житлового призначення, які вже зведені і знаходяться в процесі будівництва в даний час.

 • Тут є невеликі недорогі будиночки з основним набором кімнат. Їх можна зводити на садових і дачних ділянках для тимчасового перебування, а також в якості повноцінного житла для постійного проживання сім’ї. Потрібен особняк великої площі? Зверніть увагу на просторі споруди з масою зручностей.
 • У каталозі ви знайдете одноповерхові та двоповерхові планування в різних стильових напрямках. У будівлях вдало втілені особливості хай-теку, мінімалізму, лофта, кантрі.
 • Часто замовники звертають увагу на споруди з мансардою або другим світлом. Їх приваблює можливість отримати додаткову корисну площу без надмірних витрат на облаштування другого поверху і не займаючи зайву площу ділянки.
 • Володієте нестандартною ділянкою? Серед пропозицій можна вибрати проект під будь-які умови території. У разі потреби креслення може бути адаптоване під особливості ділянки.
 • Власники транспортних засобів знайдуть в каталозі типові варіанти з гаражем на один або два автомобілі. Любителям проводити час у дворі на природі – затишні будівлі з терасою. Також тут є будинки з підвальними і підсобними приміщеннями, з сауною.
 • Є питання щодо технології, вибору покрівельного матеріалу, утеплення? Зверніть увагу на консультації наших фахівців! Тут ви знайдете цікаву інформацію.

Типові проекти готових будинків і котеджів – розумний вибір

Готові варіанти дозволяють заощадити кошти та час. Отримавши друковану збірку з фото і кресленнями всього за 217 грн. з урахуванням доставки, сім’я може вибрати в ньому споруду, яка повністю відповідає її уподобанням. Скільки коштують будинки від компанії “КБК Україна”? З цінами на житло можна ознайомитися в каталозі. Вони залежать від різних факторів, в тому числі і від будівельного матеріалу. Ми будуємо за різними технологіями, тому вивчаючи каталог проектів одноповерхових чи двоповерхових будівель важливо визначитися, з чого буде побудований будинок: з цегли, газобетону, пінобетону. Тут є і планування дерев’яних будинків під ключ, які сьогодні популярні у всьому світі зважаючи на свої переваги, такі як:

 • розумна вартість;
 • короткі терміни зведення;
 • енергоефективність.

Ціна проекту цегляної будівлі буде найвищою, зважаючи на загальну вартість матеріалу і робіт по зведенню. Аналогічні планування каркасних будинків під ключ обійдуться значно дешевше, оскільки тут можливо обійтися без використання капітального фундаменту, закупівля матеріалів обходиться дешевше і вартість робіт є менш дорогою.pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити