Дачний будинок каркасний

Будівництво дачних каркасних будинків з кожним роком стає все популярнішим, так як люди стали розуміти свою вигоду, замовляючи їх будівництво, яка полягає в:

На каркасний дачний будинок ціна більш прийнятна для багатьох жителів нашої країни, ніж будівництво будівлі аналогічного розміру, виконаного з монолітно-бетонних конструкцій, цегли, дерев’яного зрубу або газоблоків.

Чому будівництво канадського дачного будинку вигідно

Каркасний будиночок для дачі – мрія, яку легко перетворити в реальність завдяки:

  • Швидкому і легкому монтажу. Для його зведення досить невеликої бригади з 3-4 чоловік, а процес побудови займає всього кілька місяців.
  • Відсутності додаткових витрат на будівельну техніку. У порівнянні з цегляними і блоковими будинками, каркасні будинки не мають залізобетонних перекриттів і перемичок для вікон, але їх міцність залишається на висоті.
  • Дачні будинки, виконані за канадською технологією, не вимагають постійного опалення і при цьому не піддаються впливу природних факторів, що діють ззовні.
  • Дерево, яке використовується при виробництві приміщень, оброблено спеціальними розчинами, які не дають завестися в ньому руйнуючим мікроорганізмам і бактеріям.
  • Недорогий дачний будинок, виконаний за канадською технологією, можна швидко прогріти від автономного котла або каміна і тепло в ньому затримається надовго.

Як побудувати каркасний дачний будинок недорого

Якщо Ви вирішили побудувати дачний будинок, фахівці компанії Карпати Буд Каркас готові виконати роботи, починаючи з розробки проекту і закінчуючи оздобленням зовнішніх і внутрішніх поверхонь, аж до здачі в експлуатацію. В результаті клієнт отримає каркасний дачний будинок під ключ. Це зручно і швидко, так як всі види робіт виконуються співробітниками однієї організації, яка несе відповідальність за якість будівництва і дотримання термінів.

Якщо Ви ще не вирішили, яким саме хочете бачити своє дачне приміщення, ми запропонуємо проекти дачних каркасних будинків, які були спроектовані нашими архітекторами. Це можуть бути як зовсім маленькі приміщення, так і досить місткі, з великими затишними терасами, мансардами і балконами. Будь-який з проектів додатково може бути перероблений під ваші побажання. Також ми можемо надати консультації щодо вибору варіанту з урахуванням особливостей кліматичної зони і ландшафту, скласти авторський проект.

Дачний будинок будівництво: коли клієнти звертаються знову

Наші клієнти часто рекомендують нас знайомим, і трапляється, що звертаються в подальшому самі, вирішивши розширити межі житлової споруди. Так, в 2014 році до нас звернулася пані Галина з проханням спочатку побудувати невеликий дачний будинок за мінімальні кошти, в якому вона могла б проводити час зі своїм онуком Марком і сім’єю. На ділянці частково вже був готовий фундамент, інші роботи по зведенню будівлі були покладені на наші плечі.

Будівельники компанії трохи доробили фундамент, обладнавши дерев’яне перекриття та змонтувавши каркасні стіни. Також будівництво будинку передбачало покрівельні роботи і облаштування фасаду. Для обшивки фасаду ми використовували дерев’яний сайдинг.

Внутрішні роботи замовники побажали виконати пізніше власними силами. Відео відгук про будівництво будинку замовниці пані Галини можна подивитися на даній сторінці на початку статті. У 2017 році замовниця знову звернулася до нас з проханням прилаштувати до будинку дерев’яну терасу, що було так само успішно виконано нашими фахівцями.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити