Як побудувати дачу

Дачний будинок – тихе, затишне місце, куди можна поїхати від міської метушні в вихідні, під час відпустки або канікул. Побудувати дачу в Україні можна з різних матеріалів, але найбільш економним і швидким варіантом є будинок, зведений за канадською технологією. Такі споруди мають естетичний вигляд і екологічні, так як в процесі роботи використовуються натуральне дерево і утеплювач.

Чому вигідно побудувати будиночок на дачі за каркасною технологією

Побудувати каркасний дачний будинок під ключ можна в будь-який час року, а займе це всього кілька місяців. Такі будівлі є кращою реалізацією сучасних енергозберігаючих рішень. У холодну пору року вони швидко прогріваються від автономного котла або печі-каміна і тривалий час зберігають тепло. Влітку в таких дачних будівлях зберігається приємна прохолода. У них не виникає відчуття підвищеної вологості або задухи. Канадський будинок згодом можна легко добудувати, модернізувати, декорувати. Звернувшись до нас, Ви отримуєте недорогий дачний будиночок, експлуатація якого розрахована на термін до 100 років.

Клієнти в більшості випадків залишають нам позитивні відгуки про будівництво, так як побудувати дачу у нас виходить швидко, відносно недорого і з застосуванням якісних матеріалів. Натуральна деревина, яка використовується для каркасу і обшивки стін, завчасно обробляється антисептиками, що захищають матеріал від пошкодження бактеріями і мікроорганізмами, грибком і гнилизною.

Будівництво дачі за канадською технологією обходиться значно дешевше ніж таке ж за площею, але виконано з інших матеріалів. Також для її зведення необхідні менші трудовитрати.

Скільки коштує побудувати дачу під ключ

Щоб побудувати дачу ціна розраховується виходячи з таких факторів:

  • складність ландшафту ділянки;
  • загальна площа будівлі;
  • складність проекту;
  • обсяг робіт;
  • різновид матеріалів.

Ми можемо спроектувати і звести будинок будь-якої архітектурної складності. Щоб вибрати, яку побудувати дачу, фото готових проектів можна подивитися в нашому каталозі. Також в ньому описані особливості будівництва та відгуки людей, що вже стали власниками каркасних будинків.

Спільний проект дачного будинку будівельників та забудовника

Займаючись не один рік будівництвом каркасних будинків, ми намагаємося, щоб готові будівлі радували наших замовників, щоб вони стали їх гордістю. Тому, в процесі роботи ми орієнтуємося на побажання клієнтів, і деякі будинки є результатом спільної творчості. Даний будинок якраз і є наочним прикладом об’єднання спільних зусиль будівельної компанії “Карпати Буд Каркас” і замовника. Його будівництво здійснювалося на території дачного кооперативу, де вже була розташована зручна альтанка, але відчувалася потреба в невеликому будиночку.

Власними зусиллями замовника, був залитий свайний фундамент, на якому наші будівельники обладнали дерев’яну несучу платформу, встановили зовнішні стіни і змонтували дах. Всі інші, як зовнішні, так і внутрішні оздоблювальні роботи власники будинку виконували своїми силами.

Перевагою каркасного будівництва на невеликих дачних ділянках є перш за все, мобільність і компактність. Вузенькі вулички не дають можливості використовувати в роботі будівельну техніку, тому всі роботи доводиться виконувати вручну, як в даному проекті. Особливістю таких будівель є швидкі темпи будівництва, які зводять перебування будівельної бригади на об’єкті до мінімальних термінів, а отже, мінімізують витрати на монтаж.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити