Вибір гаража за каркасною технологією: поради та рекомендації

Місце для стоянки біля заміського будинку – обов’язкова умова комфортного проживання. Таке приміщення забезпечує автомобілю захист від негативних зовнішніх факторів, дощу та снігу. Канадське будівництво допоможе збудувати паркінг у стислі терміни з мінімальними фінансовими витратами.

Що потрібно знати про будівництво гаража за каркасною технологією

Цегляний автогараж коштуватиме дорого, до того ж термін його будівництва досить тривалий. Тому, щоб прискорити цей процес та знизити вартість матеріалів, використовують канадську методику. Незважаючи на легку конструкцію, споруда буде міцною та надійною. Перший етап роботи – проекти гаражів за каркасною технологією. Набагато простіше мати готовий план, де буде вказано площу об’єкта, розміри та кількість необхідних будівельних матеріалів. А якщо паркінг утеплити, то в ньому можна буде облаштувати невелику майстерню та зручно працювати з автомобілем навіть у зимовий період.

Технологія будівництва

Каркасні будинки вже давно популярні у країнах Західного світу. Вони міцні, надійні, теплі та дуже швидко будуються. Важливо те, що каркасники не бояться потужних землетрусів та сильних вітрів. За цією методикою можна сміливо будувати інші споруди та проводити будівництво енергоефективних будівель. Основні етапи будівництва гаража за каркасною технологією під ключ:

 1. Встановлення фундаменту. Оскільки будівля має малу вагу, потужна основа не потрібна. Ідеально підійде пальово-гвинтовий або стрічковий тип фундаменту.
 2. Складання каркаса. Виготовляється з дерева чи металу. Завдяки спеціальним кріпленням каркас стає дуже міцним.
 3. Облицювання. Для стін використовують OSB-плити. Між зовнішньою та внутрішньою обшивкою укладається утеплювач з мінвати.
 4. Монтаж покрівлі. Для стоянки найкраще підійде профнастил.
 5. Фасадні роботи. Переважно використовується сайдинг.

На цьому етапі основну роботу закінчено. Також необхідно зробити маленькі віконні отвори, провести систему водостоку та встановити гаражні ворота. Які переваги будівництва за канадською технологією? Основний плюс у тому, що бригада із 3-5 осіб може побудувати споруду за кілька тижнів. При цьому роботи можна проводити будь-якої пори року. Самостійно збудувати паркінг можливо, але ризиковано. Одна помилка в розрахунках – і міцність споруди буде під питанням, тож краще звернутися до фахівців.

Проекти гаражів за каркасною технологією

Каркасні автогаражі відрізняються розмірами, розташуванням та наявністю додаткових приміщень. Також паркінг розраховують на одну чи дві машини. Автогараж може бути збудований як окреме приміщення або як додаткове до будинку. Вбудовані автогаражі класифікують так:

 • прибудовані збоку;
 • вбудовані в будівлю (згори розташовуються житлові приміщення);
 • підземні паркінги (у цокольному приміщенні).

Прибудований паркінг коштуватиме дешевше, ніж окрема споруда. Тут легше провести комунікації, до того ж економиться місце. Такий варіант дуже зручний для сім’ї з маленькими дітьми. Не треба виходити на вулицю в негоду – щоб потрапити до машини, потрібно просто переступити поріг. Але такий варіант потребує гарної вентиляції.

Одномісний гараж за каркасною технологією в Київській області – найпростіший та найдешевший варіант. Але необхідно, щоб такий автогараж не псував зовнішній вигляд будинку та створював з ним єдиний архітектурний ансамбль. Саме такий підхід був потрібний нашому клієнту. Будівництво проходило під Києвом біля “Київського моря”. Клієнту було важливо, щоб дизайн паркінгу підкреслював зовнішній вигляд житлового будинку, і наша компанія змогла здійснити побажання замовника. Будівництво проходило на території закритого котеджного містечка, тому потрібно було дотримуватися всіх загальноприйнятих правил. Автогараж площею 27 м кв. був побудований у комплектації “Під ключ”.

Скільки коштує гараж за каркасною технологією? Ціна розробки проекту гаража залежатиме від наявності чи відсутності додаткових приміщень, витрат будівельних матеріалів та монтажних робіт. Наприклад, паркінг на дві машини матиме велику площу, і потрібно буде облаштувати широкий в’їзд або зробити два окремі входи для кожної машини. Також популярний автогараж з прибудованим навісом. Таке рішення зробить роботу в гаражі максимально зручною, але необхідно врахувати розмір ділянки та вибрати варіант проекту навісу.

Наша компанія пропонує будівництво за канадською чи модульною методиками. Також ми розробляємо проекти для різних споруд із будь-яких матеріалів. Якщо ви мрієте про власний автогараж для машини, де зможете зберігати інструменти та інший інвентар – звертайтесь. Наші менеджери допоможуть підібрати оптимальний проект і дадуть відповідь на всі ваші запитання.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити