Будівництво каплиці

Протягом декількох років компанія Карпати Буд Каркас займається зведенням сакральних споруд. Їх будівництво замовляють церковні громади сіл, міських районів. Розташована недалеко від будинку церква – це зручно: в свята не треба далеко ходити, та й в будні можна зайти в будь-який зручний момент.

Проект будівництва церкви чи каплиці розроблється, виходячи з розмірів території, де планується її споруда, а також від матеріальних можливостей церковної громади. Це можуть бути як великого розміру храми, так і затишні невеликі каплиці. При необхідності, може бути споруджений цілий церковний комплекс.

Використання в роботі канадської технології будівництва робить облаштування центру духовного життя швидким і відносно недорогим. Роботи виконуються без порушення норм і обрядів. Відгуки про будівництво людей, які стали нашими клієнтами, можна подивитися на даному сайті або ж на каналі Ютуб.

Чому будівництво каплиці, храму нашою компанією вигідно

Будівництво каплиці з дерева має свої переваги перед спорудами, виконаними з інших матеріалів (блоки, цегла):

 • Немає необхідності у великій земельній ділянці. Для побудови досить невеликої території.
 • У нас можна замовити будівництво каплиці під ключ по готовому типовому проекту або розробити новий, з урахуванням особливостей території і побажань замовника.
 • Каркасне будівництво церковної будівлі займає максимум 4-5 місяців, все залежить від складності проекту.
 • Споруда виходить енергоефективною. У зимовий час тепло не буде виходити за межі приміщення, а влітку в ньому не буде душно. Дерев’яні церкви міцні та довговічні. Обробка дерева антисептиками протистоїть появі гнилі, комах, грибка. Також нами забезпечується максимально можливий рівень протипожежної безпеки.

Як розраховується вартість будівництва каплиці

На будівництво каплиці ціна залежить від різних факторів. У неї входять:

 • Особливості ландшафту. Враховується необхідність зміцнення грунту.
 • Складність проекту на каплицю. Враховується висотність споруди, форма приміщень, як будуть виглядати дверні та віконні проєми, чи будуть присутні прибудови.
 • Які в процесі роботи будуть використовуватися матеріали для заливки фундаменту, зведення стін, даху і куполів.

Багатоярусна каплиця з незвичайною архітектурою

У 2017 р до нас звернувся замовник з проханням збудувати каплицю в Обухівському районі Київської області, а саме в котеджному містечку GreenWood. З огляду на всі рекомендації і вимоги замовника, наші архітектори розробили проект каплиці з нуля. Серед особливостей будівництва варто виділити наступне:

 • каплиця розташована на території котеджного містечка, де побудувати велику церкву не було ні можливості, ні потреби;
 • під будівництво була виділена земельна ділянка недалеко від центрального виїзду;
 • фундамент був підготовлений у вигляді бетонної плити.

Даний проект має дуже цікаву архітектуру. Багатоярусність забезпечує відчуття об’ємності, а вікна у верхніх ярусах дозволяють світлу попадати в будівлю зверху вниз.

Внутрішнє оздоблення каркасної каплиці виконане в комбінації дерев’яної вагонки на стінах і гіпсокартону на стелі. Дерев’яна вагонка в інтер’єрі пофарбована в білий колір.

Фасад каплиці обшитий дерев’яним фальшбрусом і пофарбований в традиційні кольори дерева. Багатоскатна форма даху з покриттям бітумною черепицею надає даному проекту особливості і витонченості.

Як і всі побудовані нами будівлі, каркасна церква розрахована мінімум на столітній термін експлуатації. Проект враховує всі церковні вимоги і створювався з благословення глави громади.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити