Каркасна надбудова

Іноді ми отримуємо нестандартні замовлення, які вимагають особливої уваги і унікальних підходів. Каркасна надбудова будинку в Львівській області – це яскравий приклад вдало завершеної роботи. Ідея була в тому, щоб збільшити житлову площу вже побудованого будинку. Необхідно було знести старий дах і зробити мансардну надбудову, тим самим повністю замінивши покрівлю на більш сучасну. Це далеко не перший досвід подібних надбудов.

Каркасна надбудова фото
Каркасна надбудова другого поверху дачі

Компанія «Карпати Буд Каркас» завершила сотні проектів, серед яких були не тільки будинки «під ключ», а й нестандартні рішення, як надбудова каркасного поверху для дачі. Це будівництво значно розширило житлову площу і освіжило зовнішній вигляд, надавши йому сучасності.

Не завжди необхідно зносити поточну споруду для будівництва каркасного будинку. В с. Ков’ярі (Львівська обл.) будинок був вельми в хорошому стані. Надбудова другого поверху – найоптимальніше рішення для збільшення площі. Отже ми додали додаткових 20 квадратних метрів і втілили усі побажання клієнта. Розрахувати приблизну вартість можна на нашому сайті. Консультанти запропонують оптимальний варіант в залежності від регіону споруди та інших факторів. Ми виконуємо замовлення в різних комплектаціях.

• Каркас
• Каркас+
• Будинок під ключ

Канадська надбудова будинку

Технологія перекочувала в нашу країну з США та Канади, де вже багато років практикують подібні рішення для побудови дач, будинків та інших будівель. Каркасна надбудова другого поверху в будинку не зайняла багато часу, так як використовувалися готові панелі.

Фото каркасної надбудови
Фото каркасної надбудови

Збірка подібних проектів відбувається швидко, а конструкція відрізняється надійністю і довговічністю. Швидкість будівництва відіграла важливу роль для цього випадку. Роботи проводилися навесні, а на першому поверсі недавно зробили ремонт. У пріоритеті було швидке завершення проекту і установка даху, щоб опади не нашкодили дому.

Після демонтажу старого даху ми встановили нові балки, перекриття та стіни. Наступним етапом була установка даху з металочерепиці. Як тільки будинок був захищений від дощу, почалися внутрішні роботи. Всередині будинку стіни були оббиті вагонкою, а зовні використовувався фальшбрус. Будинок був утеплений, а в якості підлогового покриття використовували ламінат.

Каркасна надбудова дерев’яного будинку

Канадська технологія будівництва дерев’яних будинків має ряд переваг. Ці будинки відрізняються властивостями акумулювати тепло взимку, тим самим дозволяють економити на опаленні, а влітку дарують прохолоду і комфорт.

Каркасна надбудова дерев'яного будинку фото
Фото каркасної надбудоваи дерев'яного будинку

Каркасна надбудова другого поверху зайняла небагато часу, і ціна на тлі інших рішень залишається досить демократична. Ми маємо контракти з прямими постачальниками матеріалів, минаючи посередників, що дозволяє запропонувати кращі ціни на будівництво каркасних надбудов. Сотні відгуків задоволених клієнтів з різних регіонів України – найкраще підтвердження нашої репутації. Для кожного замовника ми маємо індивідуальний підхід, враховуючи всі побажання.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити