Каркасна споруда під ключ

Канадський будинок в обласному центрі, в “серці” самого Закарпаття зводять на полегшеному фундаменті. Процес будівництва швидкий і нетрудозатратний. Основа конструкції каркасної споруди – дерев’яний каркас із якісним ізоляційним утепленням і захисним оздобленням.

Застосування сучасного утеплювача для стін каркасного житла робить споруду енергоефективною. Використання якісних матеріалів забезпечує будівлі довгий термін експлуатації. Зведення «під ключ» – правильне рішення, якщо ви хочете якомога швидше оселитися у своєму новому будинку. Ця комплектація має безліч переваг і з інших причин.

На цій сторінці ви можете побачити збірку споруди і будівельний процес за індивідуальним проектом для нашого клієнта з м. Ужгород. Завдяки фото, зробленим прямо на будмайданчику, можна заглянути в “закулісся” і побачити весь процес зсередини. Оскільки був обраний індивідуальний проект “Ужгород”, наші архітектори врахували побажання клієнта при розробці плану забудови і проектуванні будівлі.

Каркасні споруди під ключ: переваги

Проект житла у повній комплектації забезпечує комплексний підхід до зведення і має такі переваги:

 • всі рішення продумані до дрібниць;
 • застосовуються надійні й перевірені технології;
 • використовуються якісні матеріали;
 • економиться час замовника;
 • розширена комплектація і підведення комунікацій.

Оскільки ця споруда будується в комплектації “Під ключ”, компанія “КБК Україна” також виконає зовнішнє оздоблення. Згідно з домовленостями – це буде стильна штукатурка “баранчик”, яка частково буде доповнена дерев’яним фальшбрусом. Це додасть будинку стилю і виділить його на тлі інших будівель. В результаті ми введемо будівлю в експлуатацію. Замовник повинен отримати мансардний будинок з великою терасою для відпочинку та балконами на другому поверсі.

Як розрахувати вартість каркасної споруди, щоб все було точно

Вартість зведення цього канадського житла визначають:

 • витрати на облаштування фундаменту;
 • додаткові параметри будови та її поверховість;
 • особливості внутрішнього планування будівлі;
 • матеріали, що використовуються в спорудженні.

На сайті компанії “КБК Україна” ви знайдете ціну за 1 м2 площі споруди. Це допоможе вам зробити приблизний розрахунок для свого проекту. Більш детально і наочно ваші витрати будуть представлені в кошторисі по будівництву, який складуть фахівці компанії “КБК Україна”. Ви можете замовити у нас креслення для будівництва будь-якої будівлі або в повній мірі скористатися нашими пропозиціями щодо проектування та будівництва.

Будівництво каркасних споруд під ключ – правильний підхід

Проекти зведення під ключ дуже актуальні. Ми можемо прорахувати, скільки коштує житло в комплектації “Під ключ”, яке буде робити для вас наша компанія. У проекті будуть враховані всі витрати на спорудження, що впливають на вартість будівлі. Вибір утеплювача, покрівлі та оздоблювальних матеріалів для споруди ви можете довірити нашим фахівцям.

Орієнтуючись на відгуки клієнтів на сайті, наш клієнт отримав уявлення про якість роботи компанії “КБК Україна”. Тому немає сумнівів, що весь комплекс робіт – від проекту до готового об’єкта, ми виконаємо швидко і якісно.

Інформація про будівельні норми і правила – це відносно невеликий обсяг, необхідний для того, щоб орган з контролю за будівництвом переконався, що схема буде відповідати необхідним нормам. Це може бути місцевий орган влади або незалежна компанія. Навіщо вам потрібен інформаційний пакет (чек-лист) перед будівництвом? Цей вичерпний пакет документів важливий з кількох причин:

 1. Точна калькуляція. Це дозволяє точно розрахувати схему і погодити надійну фіксовану суму контракту.
 2. Точне будівництво. Він надає всю інформацію, необхідну для будівництва житла, тим самим гарантуючи, що воно побудоване так, як задумано, і не розбавлене капризами, які дозволяють будівельникові інтерпретувати дизайн та специфікацію так, як він вважає за потрібне.
 3. Адміністрування контракту. Ми надаємо надійний набір документації, за допомогою якої можна управляти будівельним контрактом, тобто щомісячні оцінки підрядника для виконаних робіт і будь-яких змін, які ви, можливо, захочете зробити.

Проекти каркасних споруд під ключ: авторський або типовий – вибір за клієнтом

Наш клієнт віддав перевагу авторській розробці. Швидкомонтовані будівлі за каркасною технологією можуть будуватися за авторською або типовою схемою. Вони приваблюють різноманітністю конструкцій. Після введення в експлуатацію споруду можна використовувати як для дачі, так і в якості заміського котеджу або ж для постійного проживання в місті. Затребуваними є одноповерхові й двоповерхові будинки. Комфорт, успішне планування і вигідна ціна роблять їх альтернативою міській квартирі та капітальним спорудам.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити