Каркасне житло під ключ

Канадське будівництво під ключ, замовлене в одній компанії, – це можливість заселитися у власний будинок за короткий проміжок часу. Процес буде дешевшим, ніж при зверненні в різні організації. І сама каркасна технологія дозволяє добре заощадити, якщо порівнювати з будівлями із цегли. Додатковий бонус для власників канадських будинків – можливість економити на оплаті комунальних послуг в процесі проживання.

Як побудувати каркасне житло під ключ

Наша компанія не тільки будує будівлі з нуля під ключ – у нас можна замовити зведення споруд в інших комплектаціях, а також реставрацію старих будівель, створення прибудов та надбудов. Але перш, ніж внести будь-які зміни в наявну будову, ми детально вивчаємо її стан, після чого приймається рішення – можна виконати побажання замовника, чи варто звести споруду з нуля.

У нашу компанію звернувся замовник, який має в Васильківському районі Київської області дачний будинок. Він поставив перед нами чітке завдання – реставрувати стару споруду в с. Путрівка. Згідно із задумом, наші будівельники повинні були звести другий поверх. У процесі реконструкції виявилося, що технологічний стан споруди має багато недоліків і використовувати її в подальшому для проведення будівельних робіт неможливо. Відповідно, разом із замовником ми прийняли рішення не реконструювати стару будівлю, а звести нову, яка була створена в комплектації «під ключ».

Де подивитися проекти каркасного житла під ключ

Якщо для вас не має значення, що схожі споруди вже були побудовані і експлуатуються, вибрати готовий проект можна на нашому сайті. Типові креслення мають свої переваги:

 • Вам не доведеться чекати, поки буде складений новий проект.
 • Багато з них неодноразово були використані при будівництві, і пройшли перевірку часом при експлуатації.

На нашому ресурсі можна підібрати житло в сучасних стилях хай-тек і мінімалізм. Є тут і сучасна класика, і каркасні будинки в стилі барнхаус в один або два поверхи. Популярні серед замовників і наші споруди мансардного типу різної площі. Переглядаючи проекти, ви можете вибрати варіант із закритою або відкритою терасою. Серед них присутні варіанти з сауною, більярдною. Власникам транспортних засобів варто звернути увагу на житло з гаражем.

Він може бути частиною будинку або прибудованим, з місцем для одного або двох автомобілів. Хочете будинок і гараж окремо? Зверніться до наших архітекторів, і вони створять проект будь-якої складності відповідно до запиту. Це можуть бути креслення житла як каркасного типу, так і за іншими технологіями, що вас цікавлять.

Скільки коштує каркасне житло під ключ в Україні

Вартість будівель залежить від різних факторів. При розрахунку суми важливо врахувати особливості конкретної споруди: поверховість, площу, архітектурний стиль, а також особливості ділянки під забудову.

Попередньо можна розрахувати вартість онлайн або самостійно, знаючи ціну за квадратний метр, яка прописана у відповідному розділі на сайті. Отриману суму не можна назвати точною, так як в попередньому розрахунку неможливо врахувати дані, які беруться до уваги при складанні кошторису. За детальним розрахунком слід звертатися до фахівців.

Відгуки власників житла за каркасною технологією

Найкращим підтвердженням якості роботи компанії та її продукції є відгуки замовників. Їх можна почитати на сайті або подивитися на Ютуб-каналі. Що пишуть і про що говорять наші клієнти? Вони в черговий раз підтверджують інформацію, що:

 • На зведення каркасно-щитового будинку йде всього кілька місяців, тоді як заселення в житло з цегли доведеться чекати кілька років.
 • Будівництво споруд під ключ зручне і вигідне, так як весь перелік робіт виконується представниками однієї організації.
 • Зведення будинку за канадською технологією обійдеться дешевше, ніж аналогів з інших матеріалів.
 • Побудувати будинок можна в будь-якому архітектурному стилі й протягом усього року.
 • Каркасні будинки відмінно вписуються у будь-які види ландшафту.
 • При дотриманні технології, будинки дійсно виходять енергоефективними і дозволяють економити на оплаті комунальних послуг.
 • При правильній експлуатації не варто боятися проникнення в будівлю гризунів, утворення гнилі чи цвілі.

Ми не просто будуємо житло, а й контролюємо дотримання всього процесу, починаючи з підготовки деревини і закінчуючи здачею будинку в експлуатацію, тому в якості своїх будинків впевнені. При цьому завжди цікавимося думкою наших клієнтів, так як саме ваші відгуки є прямим відображенням якості нашої діяльності.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити