Каркасні будинки під ключ

Будівництво каркасних будинків в Україні набуло популярності відносно недавно. Ще років 20 тому про такий спосіб зведення житла практично ніхто не знав. Сьогодні ж метод є досить поширеним завдяки можливості отримати житло швидко і недорого.

Як формуються ціни на каркасні будинки під ключ

У скільки обійдеться побудувати каркасний будинок під ключ? Ціна на кожну споруду розраховується в індивідуальному порядку. Відносно невисокою вона виходить завдяки таким факторам:

 • Невелика вага споруди не потребує особливо міцного дуже дорогого фундаменту. Залежно від рельєфу, типу ґрунту і складності конструкції можна вибрати стовпчасту або стрічково-монолітну основу.
 • Простота монтажу виключає необхідність присутності на об’єкті великої бригади будівельників, навіть якщо реалізація проекту відбувається під ключ.
 • Відсутність витрат на спеціальну будівельну техніку (автоміксери, крани-маніпулятори) також знижує загальні витрати, так як каркасні будинки під ключ не потребують наявності залізобетонних віконних перемичок і ж/б перекриттів.
 • Будинки не вимагають додаткового утеплення і гідроізоляції.

Також при розрахунку вартості каркасного житла враховуються будівельні матеріали, загальна площа будівлі, особливості ландшафту і фундаменту, складність проекту.

Де купити каркасний будинок під ключ

Замовити будинок за канадською технологією можна в компанії “Карпати Буд Каркас”. У короткі терміни наші фахівці розроблять індивідуальний проект будівлі під ключ або адаптують готовий під особливості ділянки або потреби замовника. Компанією зводяться як житлові будинки, дачі, так і приміщення комерційного призначення. Житло з оздобленням під ключ, виконане з дерева, доступне для багатьох, при цьому його експлуатаційна економічність в порівнянні з газобетонними і цегляними будинками значно вища.

Наші фахівці виїдуть на ділянку, заплановану під будівництво, і, вивчивши її особливості, запропонують оптимальні варіанти проектів, забезпечать повний цикл робіт зі зведення споруди.

Проекти та вартість на каркасні будинки від КБК

Проекти та ціни на дерев’яні будинки від компанії “Карпати Буд Каркас” розташовані на сайті у відповідних розділах. Тут можна вибрати типові одноповерхові і двоповерхові варіанти будівель, виконані в різних стилях і з різноманітним плануванням. Вибравши відповідну комплектацію «Під ключ», «Каркас +» і «Каркас», можна розрахувати приблизну вартість майбутнього будинку.

Вибираючи типовий проект, необхідно розуміти, що він може потребувати адаптації під реальні умови земельної ділянки, його розміри і форму, віддаленість комунікацій. Велика частина запропонованих варіантів вже була обрана замовниками і точно такі будинки можна зустріти на вулицях свого міста. Замовлення індивідуального варіанту – гарантія того, що будинок буде повністю ексклюзивним і враховуватиме потреби кожного члена сім’ї та особливості території. Ціна на каркасно щитовий будинок під ключ розраховується в індивідуальному порядку після складання проектно-кошторисної документації.

Каркасний будинок для проживання під ключ на Львівщині

Власний затишний будинок має багато переваг перед багатоповерхівкою, тому багато сімей наважуються обміняти квартиру на житло в приватному секторі. Саме так і вчинив черговий наш замовник, звернувшись з проханням про зведення житла для сім’ї в селі Скнилів на Львівщині.

Ідея про власний будинок виношувалася замовниками давно і ми з задоволенням взялися за її втілення. Вирішальним фактором співпраці саме з компанією КБК стала поїздка на реалізований нашими будівельниками об’єкт у Львові. Побачивши на власні очі якість виконання робіт, замовник повністю позбувся сумнівів, ми без зволікання приступили до розробки індивідуального проекту, основою якого стали його побажання. Дана ділянка відрізняється хорошим розташуванням і розвиненою інфраструктурою. Перед нашою компанією була поставлена задача провести роботи в комплектації під ключ, яка включила:

 • Облаштування стовпасто-стрічкового фундаменту.
 • Улаштування каркасу з обшивкою OSB плитою і супердифузійною мембраною.
 • Обшивку фасаду фальшбрусом.
 • Облаштування водостічної системи.
 • Установку дверей і вікон.
 • Повноцінне утеплення.
 • Розведення систем водопостачання і каналізації.
 • Устеляючи дахи металочерепицею.
 • Розводку електропроводки.
 • Обшивку внутрішніх стін гіпсокартоном.
 • Чистову бетонну і утеплену стяжку.

Так як каркасно щитове житло характеризується швидкими термінами зведення, виконання мрії замовників не змусило себе довго чекати і родина в обумовлені терміни заселилася в новий затишний будинок серед красивої природи.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити