Каркасні будинки: ціна та її обгрунтування

Якщо раніше практично кожна молода сім’я в Україні могла собі дозволити купити будинок в розстрочку або побудувати кооперативну квартиру, то сьогодні рівень зарплат і цін на житло дають можливість тільки мріяти про це. На тлі такої несприятливої ​​економічної обстановки каркасне будівництво будинків – розумне рішення за прийнятну ціну. У чому ж вигода такої пропозиції для молодої сім’ї?

Каркасне будівництво будинків: ціна і інші переваги

По-перше, ціна на новий, окремий великий заміський будинок котеджного типу дорівнює вартості однокімнатної міської квартири. По-друге, сім’я отримує повноцінне житло в Україні з канадською якістю, а це вже цілий ряд істотних переваг:

  • Довговічність – споруда розрахована на активну експлуатацію терміном не менше 80 років, але на практиці прослужить набагато довше.
  • Енергоефективність – влітку в будинку буде приємна прохолода, а взимку – тепло. Сучасні ізоляційні матеріали забезпечують чималу економію господарям на енергоресурсах.
  • Безпека – будматеріали нетоксичні, а запах натуральної карпатської деревини, з якої виготовлений каркас, приємний і корисний.
  •  Терміни будівництва – оптимально стислі, всього за пару місяців ви отримаєте будинок під ключ, в який вже можна заселятися, а не чекати роками закінчення будівельних робіт.

Чому ціна на каркасні будинки залишається помірною?

Канадська технологія будівництва каркасних споруд не тільки досить прогресивна, але і дуже економна. Вам не доведеться платити за зайві будматеріали, тому що їх просто не буде. Для процесу зведення будинку не знадобиться важка спецтехніка, бригада досвідчених майстрів справляється з усіма етапами робіт самостійно. Великий і могутній фундамент також не потрібен, цілком достатньо полегшеного варіанту, адже вдома виходять легкими, хоча і досить міцними.

Ми завжди зможемо точно розрахувати, скільки буде коштувати ваше замовлення, тому що наші ціни не залежать від коливання курсу світових валют. Якщо скористатися нашим каталогом, то можна вибрати готовий проект каркасного будинку, бажаної площі і дизайну. Є у нас і економ-варіанти, і фешенебельні проекти, на будь-який смак і фінансові можливості. Можлива розробка індивідуальних проектів на замовлення. Каркасний будинок – це надійне, сучасне житло, доступне за ціною і неперевершене за якістю. Наша компанія виконує заявки на будівництво незалежно від пори року по всій території України.

На сайті регулярно проводяться цікаві акції, тому у наших гостей є унікальна можливість стати нашими клієнтами і істотно заощадити, побудувавши собі чудовий каркасний будинок, втілити в життя свою заповітну мрію про власний куточку. Ми цінуємо цілеспрямованих людей і намагаємося завжди йти їм назустріч, перетворюючи гарні мрії в прекрасну реальність, наповнену затишком, теплом і комфортом рідного дому.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити