Ціни на каркасний будинок у Києві та передмісті

Власники наявних будинків іноді замислюються про будівництво нового каркасного житла. Коли будівля вже стара, виникає питання реконструкції або знесення. Тільки фахівці можуть точно сказати, що краще. Наша замовниця вирішила скористатися послугами компанії «Карпати Буд Каркас», тому що її старе житло почало руйнуватися. Протягом року співробітники компанії з задоволенням консультували її та відповідали на всі хвилюючі питання. Коли відповіді були отримані й сумніви розвіяні, почалося тісне співробітництво. Ми запропонували побудувати компактне житло загальною площею в 63 м2. У власниці було своє бачення конструкції, засноване на тому, що вона побачила в інтернеті.

Архітекторам довелося потрудитися, щоб врахувати всі побажання клієнтки і розробити точну копію «американського будинку» з просторою терасою площею майже 20 м2. Тераса була обов’язковою вимогою в цьому проекті, адже на ній дуже приємно проводити літні вечори з друзями і насолоджуватися спілкуванням. Якщо ви плануєте будівництво двоповерхового чи одноповерхового житла, важливо враховувати розміри ділянки і те, чи дозволяють вони побудувати бажану архітектурну споруду, а також той фактор, хто буде проживати в цій будівлі. Для літніх людей і батьків з маленькими дітьми рекомендується вибирати малоповерхові будівлі без сходів. Ціна за роботу за одноповерховий або двоповерховий варіант планування визначається складністю архітектурної споруди, технічними умовами і обраною комплектацією.

Реальна ціна на каркасний будинок залежить від комплектації

У цьому проекті була обрана комплектація «Каркас плюс». Це така золота середина між просто «Каркасом» і будівництвом «Під ключ». Вибравши такий варіант, замовниця отримала:

 • Індивідуально розроблений робочий проект.
 • Надійний фундамент.
 • Домокомплект.
 • Якісно утеплені підлоги, стіни й дах.
 • Фасадне оздоблення.
 • Водостічну систему.
 • Монтаж вікон і дверей.
 • Облаштування тераси і виходів поручнями, стійками і чистовою терасною дошкою.

У кінцевому підсумку клієнтка була повністю задоволена своїм вибором, адже канадське будівництво екологічне, надійне і швидке. Розглянутий проект був реалізований лише за 1 місяць! Подивитися ціни і комплектації на каркасні споруди для постійного проживання ви можете на нашому сайті. Менеджери завжди на зв’язку і навіть після завершення будівельних робіт готові допомогти клієнту розібратися з обслуговуванням «каркасників».

Ціна каркасного будинку під ключ: недорогі варіанти

Як замовити житло під ключ і вкластися в свій бюджет? Побудувати під ключ недорого можна разом з компанією «Карпати Буд Каркас». Хоча спочатку власниця ділянки замовила варіант «Каркас плюс», вона готова до подальшої співпраці. Чому? По-перше, її вразив професіоналізм всіх співробітників, по-друге, їх відповідальність і комунікабельність, а по-третє, чесність засновників компанії, яка викликає довіру.

Готовність відповісти на всі виникаючі питання, відкритість і прозорість у фінансових питаннях і бажання допомогти сприяють приємній співпраці, спокою і вселяють впевненість. Наші архітектори спроектують бажане житло незалежно від його складності, а також будуть проведені всі розрахунки з зазначеними витратами ще до початку робіт, тому ви зможете вкластися в свій бюджет. Також можлива поетапна забудова в міру надходження коштів.

Проекти і ціни на каркасні будинки з фото

Типові проекти для будівництва адаптуються під індивідуальний запит, а також розробляються ексклюзивні варіанти. Після зроблених і затверджених креслень готуються кошторисні розрахунки по всіх розділах проекту. У нас вони точні, тому сума, зазначена в договорі, не змінюється, а також немає ніяких доплат, пов’язаних з інфляцією або подорожчанням будматеріалів. Ми завжди йдемо назустріч клієнтам. Купити каркасну будівлю під ключ можна швидше й вигідніше, вибравши готовий план у нас на сайті. Всі проекти на сайті з фото, завдяки чому ви можете вже планувати, яким буде ваш дім. Ціна за 1 м2 залежить від методу зведення та комплектації.

Готове житло з комунікаціями: вартість будівництва каркасних будинків

Ціна будівництва каркасних споруд під ключ – найбільш вигідне вкладення при зведенні нерухомості. Каркасні будівлі під ключ охоплюють розширену комплектацію. Крім зовнішнього й внутрішнього оздоблення в комплект «Під ключ» входить проведення і підключення різних систем, таких як вентиляція і рекуперація повітря, електрика, заземлення, опалення, водопостачання тощо, без чого неможливе комфортне життя. Телефонуйте нам за номерами, вказаними на сайті, і замовляйте будівництво житла за індивідуальним або типовим планом.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити