Як побудувати каркасний котедж

Приватний будинок – це не просто місце для проживання. Його можна облаштувати за власним бажанням, створивши затишний куточок для кожного члена сім’ї. Діти можуть гратись у дворі, а батьки при цьому не будуть про них турбуватися. Старші люди можуть посадити сад або город. Гостей приймати у власному будинку також комфортніше, і навіть автомобіль завжди буде під наглядом.

Де замовити каркасні котеджі під ключ

Компанія «КБК Україна» займається будівництвом каркасних котеджів під ключ в усіх регіонах країни. Якою є технологія, які проекти ми реалізовуємо, вартість квадратного метра у різних комплектаціях і маса іншої важливої для забудовників інформації представлена на сайті в загальному доступі. Також ви можете ознайомитися з фото готових будівель, відео проведення робіт, відгуками власників каркасних котеджів або відвідати наші будівельні майданчики, щоб на власні очі побачити, як створюються сучасні енергоефективні споруди.

Як формуються ціни на каркасні котеджі

На вартість житла впливають різні нюанси. Щоб дізнатися, за якою ціною можна купити каркасний котедж, необхідно мати затверджений проект, на підставі якого фахівці складуть кошторис і прорахують кінцеву суму. При цьому будуть враховані не тільки будівельні та оздоблювальні матеріали, але й трудовитрати, особливості території та складність проекту. Чим більша площа споруди і більше особливостей в архітектурному стилі, і чим складніша ділянка, тим дорожче обійдеться будова. При цьому в порівнянні з житлом із більш звичних матеріалів канадські котеджі більш доступні в ціні. Зниження суми вдається досягти завдяки:

  • Помірній вазі будівельних матеріалів і нескладному монтажу. Навіть при реалізації проекту двоповерхової будівлі великої площі в роботах бере участь невелика бригада фахівців, що знижує витрати на оплату праці.
  • Невисокій вартості фундаменту. Для готової конструкції не потрібна масивна капітальна основа. Помірну вагу конструкції здатен витримати полегшений фундамент, вибір якого залежить від типу грунту і рельєфу місцевості.
  • Відсутності витрат на залучення важкої будівельної техніки. При будівництві житла не передбачене використання залізобетонних конструкцій. Міцність споруди від цього не страждає, зате вартість будівлі знижується.
  • Можливості використовувати в роботі деревину вітчизняного виробництва, оброблену на власних потужностях компанії «КБК Україна».

На нашому сайті можна переглянути ціни на комплектації, які доступні до замовлення, з описом включених робіт. Також ми пропонуємо провести онлайн-розрахунок ціни на каркасну споруду, щоб зрозуміти, скільки приблизно коштуватиме створення будівлі за вашим планом.

Проекти каркасних будинків і котеджів на будь-який смак

До того, як почнеться безпосередньо будівництво котеджу, треба визначитися, як він буде виглядати зовні, скільки в ньому буде поверхів і кімнат, і якого вони будуть призначення. Для цього на нашому сайті можна розглянути типові планування, де представлені різні варіанти будівель. Ви можете вибрати одноповерхові й двоповерхові проекти площею 50 метрів квадратних, 100, і більше 150. Будівлі можуть складатися тільки зі спальні, кухні, передпокою та санвузла або бути більш просторими і містити приміщення, які створюють додатковий комфорт. Це можуть бути сауна, робочий кабінет, вітальня або оранжерея. Багато сучасних сімей мають автомобіль, тому більшість планувань включає гараж. Підвищений інтерес клієнтів викликають і споруди з мансардою.

Якщо ділянка невелика і у вас небагато коштів, а житло хочеться отримати просторіше, варто звернути увагу на споруди мансардного типу. На верхньому рівні можна розташувати комфортну спальню, кабінет або кімнату для відпочинку. Звернувшись до нас, можна розглянути і створення індивідуального проекту. Можливо, у фільмі, журналі або в місті ви побачили будинок, у якому хотілося б жити, або ж самі придумали житло мрії. Розкажіть про нього нашим конструкторам, які створять планування, що максимально точно відповідає вашим розповідям.

Будівництво каркасних котеджів від «КБК Україна»

Переваги канадської методики очевидні, і їх неможливо не помітити. Саме тому один із наших клієнтів вирішив замість запланованої споруди з газоблоку побудувати будівлю за каркасною методикою. На ділянці, розташованій в с. Великі Дмитровичі Київської області, замовником вже був підготований фундамент. Але, детально проаналізувавши технології будівництва і зваживши всі за і проти, він вибрав канадську методику. Клієнт порахував, що котеджі за каркасною технологією – це дійсно економічно обґрунтоване і раціональне рішення.

Після аналізу всіх тонкощів наявний проект був наданий нашим конструкторам на доопрацювання, а також для коригування перетину. В результаті ми виконали його в сучасному стилі. Будівля, призначена для постійного проживання, була реалізована нами в комплектації «Під ключ». Ми не тільки звели стіни і облаштували покрівлю, а й підвели комунікації і зробили внутрішнє оздоблення. Рельєфна ділянка і відсутність зручних під’їзних шляхів ускладнили роботу будівельників за даним проектом. Але це не стало на заваді для створення сучасного енергоефективного житла і своєчасної його здачі замовнику.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити